Eternal Fire Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Eternal Fire, BetBoom Dacha 2023 Elemeleri’ne Mağlubiyet İle Başladı!

Temsilcimiz Eternal Fire bir süredir turnuva oynamıyorken elemelerine davet aldığıBetBoom Dacha 2023 CS2 turnuvası bugün başladı. Temsilcimiz elemelerdeki ilk maçını renkli saçları ile bilinen Aurora’ya karşı oynadı. Aurora temsilcimizi 2-0 yenmeyi başardı ve temsilcimiz lower bracket’a düştü. Ülkemizde hltv şuanda kapalı olduğu için ayrıcada maçın yayını sorunlu olduğu için turnuvayı takip etmek izleyiciler için zor oldu.

Serinin İlk Haritası Ancient | Aurora Tercihi

Temsilcimiz haritada tabanca roundunu 1-0 açmayı başardı fakat yayındaki sorunlardan dolayı tabanca roundunu izleyiciler göremedi. Aurora ikinci roundu forcelayarak skoru 1-1 yaptı. Eternal Fire’da force ile cevap vererek skoru 3-1’e getirdi. Aurora 3 roundluk bir seriyle karşılık verdi ve skor 3-4 oldu. Temsilcimizin 2 Aurora’nın 3 round kazanmasıyla ilk yarı 5-7 Aurora lehine tamamlandı.

Eternal Fire ikinci tabanca roundunu da kazanarak skoru 7-7’e getirse de Aurora ilk satın almasıyla beraber inanılmaz oynayarak 6 roundluk bir seri yakaladı ve harita, 7-13 skoru ile Aurora lehine tamamlandı.

BetBoom Dacha 2023 Closed Qualifier | Eternal Fire vs Aurora
BetBoom Dacha 2023 Closed Qualifier | Eternal Fire vs Aurora

 

Serinin İkinci Haritası Anubis | Eternal Fire Tercihi

Temsilcimiz yine tabanca roundunu kazanmayı başardı ama force’a cevap veremeyince skor Aurora lehine 1-3’e geldi. Eternal Fire satın alma rounduyla cevap vermeyi başararak skoru 2-3 yaptı. Aurora 2 roundluk bir seri ile cevap verdi ve skor 2-5 oldu. Temsilcimiz oyuna girmeyi başardı ve 4  roundluk bir seriyle cevap vererek skoru 6-5 yaptı. İlk yarının son roundunu Aurora’nın kazanmasıyla ilk yarı 6-6 bitti.

İkinci yarının tabanca roundunu Aurora kazandı ve skor 6-8’e geldi. Eternal Fire bir round ile karşılık versede Aurora 2 round ile serisine devam etti ve skor 7-10’a kadar geldi. Temsilcimiz bir kaçının clutch olduğu 4 roundluk bir seriyle skoru 11-10’a kadar getirdi. Aurora 2 roundluk bir seriyle ilk harita rounduna ulaşan taraf olsada son roundda Calyx’in saklanması ve güzel ikili oyunlarla temsilcimiz, ekonomisinin kötü olmasına rağmen kazandı ve harita 12-12 ile uzatmalara gitti. Uzatmalarda yayının sorunları sebebiyle bir çok şeyi göremedik. Uzatmalarının sonucunda Aurora 13-16 kazanan taraf oldu ve temsilcimizi Lower Bracket’a yolladı.

BetBoom Dacha 2023 Closed Qualifier | Eternal Fire vs Aurora
BetBoom Dacha 2023 Closed Qualifier | Eternal Fire vs Aurora

 

Temsilcimize Lower Bracket’ta başarılar diler, ana turnuvaya kalabilmesini umarız.
Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir