Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

9INE, ESL Avrupa Şampiyonası’na kötü başladı

Geçtiğimiz günlerde ESL Türkiye Şampiyonası’nı kazanıp Avrupa finallerine hak kazanan 9INE, ilk gün maçında x-kom AGO’ya 2-0 mağlup oldu. Ekibimiz bu mağlubiyetin ardından yoluna kaybedenler potasında devam edecek.

Eski adıyla Boca Boston, 27 Mayıs’ta ESL Türkiye Şampiyonası Büyük Finali’nde Sangal  Esports’u 3-1 yenip Avrupa Finalleri’nde oynama hakkı kazanmıştı. Bugün başlayan ilk maçlar sonucu Polonyalı x-kom AGO’ya 2-0 mağlup olan 9INE, yarın Tenerife Titans – Heretics maçının kaybedeni ile oynayacak.

Temsilcilerimizin forma giydiği 9INE ile harita olarak Dust2’yi seçerken, x-kom AGO Vertigo seçiminde bulundu. 3. harita olarak ise Nuke belirlendi.

Izzy önderliğinde ilk haritaya iyi başlayan 9INE, 5-1 öne geçti. Sonrasında rakibine 2 round veren ekip durumu 8-3’e kadar getirdi. İlk yarının sonunda toparlanan AGO arka arkaya aldığı rounlardla ilk yarıyı temsilcimizin 1 round gerisinde 8-7 bitirmeyi başardı. İkinci yarının başında durumu 11-7’ye getiren 9INE maçı kopartmayı başaramadı. F1KU liderliğinde ki x-kom AGO arka arkaya aldığı 8 round ile durumu 15-11’e getirdi. Daha fazla direnemeyen temsilcimiz kendi seçtiği ilk haritayı 16-12 kaybetti.

İkinci haritanın başında karşılıklı roundlar alındı. AGO 4-3 öndeyken baskıyı arttıran temsilcimiz kazandığı roundlarla skoru 8-4’e getirdi. Yine ilk yarının sonunda toparlanan AGO yarının kalan diğer roundlarını alarak durumu 8-7’ye getirdi. İkinci yarıda tecrübesini ön plana çıkaran AGO daha baskın bir oyun sergiledi. 9INE skoru 11-11’e getirebilse de hemen sonrasında ağırlığını koyan AGO arka arkaya aldığı roundlarla skoru 15-11 yaptı. Tecrübeli rakibine diş geçiremeyen 9INE, bu haritayı da kaybederek ilk güne kötü başlamış oldu.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir