Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Amerikalı oyuncu yay, Bad News Bears takımına katıldı

Dust2.us’ın haberine göre organizasyon arayışında olan Bad News Bears, bir süredir takımsız olan Jaccob “yay” Whiteaker’ı kadrosuna kattı.

Takımsız oyuncuların kurduğu ve halen organizasyon arayışı içerisinde olan Bad News Bears’a 20 yaşındaki Jaccob “yay” Whiteaker da aralarına katıldı. CompLexity Gaming bünyesinde oynarken FACEIT Major: London 2018 turnuvasında Legends statüsüne erişen Amerikalı oyuncu, 1 yılı aşkın süredir oynadığı takımda in-aktif duruma getirilmişti. 3 ay boyunca takımda in-aktif kalan oyuncu geçici olarak kişisel problemi nedeniyle oyuna ara veren Marcelo “chelo” Cespedes’in yerine INTZ takımına katılmıştı. INTZ takımıyla ESL One Köln’ün online elemesini kazanarak offline elemeye katılma hakkı kazanan yay, chelo geri dönene kadar INZT forması giyecek.

Jaccob “yay” Whiteaker’ın INTZ ile geçici sözleşmesi olduğu için Bad News Bears, Mythic Cup 2 ve Kuzey Amerika ESL MDL turnuvasının maçlarına Austin “crashies” Roberts ile çıkacak. Takım 1,500 dolar ödül havuzu bulunan Mythic Cup 2 turnuvasında 15 Mayıs’ta Singularity takımı ile final oynayacak. Ayrıca Kuzey Amerika ESEA MDL’de boy gösteren Bad News Bears başarı elde ederek organizasyonların dikkatini çekmek istiyor.

Bad News Bears’ın şu anki kadrosu ise şu şekilde;

  • Tyson “TenZ” Ngo
  • Peter “ptr” Gurney
  • Mitch “mitch” Semago
  • Josh “shinobi” Abastado
  • Jaccob “yay” Whiteaker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir