Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Arjantin devi River Plate CS:GO kadrosu kurdu

Arjantin’in ve Dünya’nın en büyük spor kulüplerinden birisi olan River Plate, espor sahnesindeki etkisini büyütüyor. Arjantin takımı resmi sosyal medya hesaplarından bu gece yaptığı paylaşımla yeni bir CS:GO takımı kurduğunu duyurdu.

River Plate, 2016 yılında bir espor takımı kurmuş ve LVP Liga Master Flow’da mücadele ediyordu. Genç futbol fanlarını, futbol simülasyonu bir oyunla yakalamaya çalışan ekip, 2019 yılında ise yine Liga Master Flow’da mücadele eden bir League of Legends takımı kurmuştu.

Arjantin merkezli organizasyon, sene içerisinde Arjantinli oyuncu Ezequiel “Kun” Palmero ile anlaşmaya çalışmış fakat görüşmeler sıkışmıştır. Oyuncunun eski takımı Coscu Army tarafından yedeğe çekilmesi sonucunda ise anlaşma sağlandı. Takım, KUN’un eski takım arkadaşı arieldidi ve MRN1 ile anlaştı. Serbest oyuncu konumunda bulunan christopher ile de anlaşan ekip guidimon ile kadrosunu tamamladı.

Takımın koçluğunu ise Hugo “rew4z” Cacares üstlenecek. River Plate’in mücadele edeceği turnuvalar arasında Aorus League, FiRe League, Logitech G Challenge 2020, Argentina Game Show ve La Liga Pro Trust var.

River Plate kadrosu:

  • Ezequiel “⁠KUN⁠” Palmero
  • Ariel “⁠arieldidi⁠” Ramirez
  • Mariano “⁠MRN1⁠” Santa Maria
  • Thomas “⁠christopher⁠” Navales
  • Guido “⁠guidimon⁠” Romano
  • Hugo “⁠rew4z⁠” Cáceres (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir