Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

AVANGAR, Kazakistanlı oyunculardan oluşan ekibini duyurdu

AVANGAR, tamamen Kazakistanlı oyunculardan oluşan AVANGAR Q takımını duyurdu. Takımın koçu da Sergey “lmbt” Bezhanov olacak.

AVANGAR kulübü tamamen genç ve yetenekli Kazakistanlı oyunculardan kurulu AVANGAR Q takımını duyurdu. Takımın başında da HellRaisers ve mousesports’tan tanıdığımız Sergey “lmbt” Bezhanov’un yer alacağı açıklandı.

Takımın kadrosunun çekirdeğini eski OG GANG SQUAD ekibinden oyuncular oluşturuyor. Bu isimler Temirlan “TNDKingg” Nurmagamet, Makhambet “howl” Nurlybyekuly, Alan “hidenway” Dyusembayev ve Diyar “spellfull” Issakhanov. Ekip Kazakistan’daki yerel turnuvalarda başarılı performanslar göstermişti. Takımın son üyesi de OneWay’den Aydos “kade0” Khayrzhan oldu.

Kulüp CEO’su Yongun Kim, genç kadroyla anlaşmanın organizasyon ve oyuncular için büyük bir adım olduğunu söyledi. “Bu, son birkaç aydır takip ettiğimiz tüm kulüp ve oyuncular için büyük bir adım oldu. Yeni neslin profesyonellerini yetiştirmedeki rolümüzü oynama fırsatı, bizler için dikkatle kullanılması gereken çok değerli bir kaynak. Oyuncularımızın ESL One Rio CIS Minor’ı için başarılı olacağına gönülden inanıyorum.”

“Lmbt’nin ekipte bir koçluk rolünü üstlendiğini görmek beni mutlu ediyor. İlk zaferlerini kadrodaki bazı oyuncuların doğumundan önce kazanan bir isim.  BDT ve Avrupa’daki güncel koçluk deneyimleri genç oyuncuları geliştirmek için harika bir fırsat olacak. “

AVANGAR Q kadrosu ilk resmi maçını 2-15 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan CIS Minor Open elemelerinde yapacak. Burada yeni kadro, elemelerin kapalı aşamasına ilerlemek umuduyla bölgenin en sert rakiplerinden bazılarıyla karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir