Counter-Strike: Global Offensive

Blast Pro Series İstanbul’un sunucu kadrosu belli oldu

29 Eylül tarihinde Ülker Arena’da gerçekleştirilecek olan Blast Pro Series İstanbul’un sunucu kadrosu belli oldu. 

Ülkemizde gerçekleştirilecek en büyük Counter Strike: Global Offensive etkinliği önümüzdeki günlerde İstanbulda yapılacak. Global anlamda birçok yerde turnuva yapan Blast Pro Series’in İstanbul’da turnuva düzenlemesi tüm espor hayranlarını heyecanlandırmıştı. Dünyadaki en iyi CS:GO ekiplerinin şampiyon olmak için mücadele edeceği turnuvanın sunucu kadrosu da belli oldu. Etkinliği sunuculuğunu daha önce Şampiyonluk Ligi’nde röportaj alanında da görev alan ve S Sport’taki Misclick programının sunucusu Zeynep Gençağa yapacak. Maç anlatımı ise Berker Kubat ve Bahadır Öztürk tarafından üstlenecek.

Danimarka’dan Astralis, Brezilya’dan Made in Brazil, İsveç’ten Ninjas in Pyjamas, Rusya’dan Virtus Pro, Kuzey Amerika’dan Cloud9 ve son olarak Türkiye’den birçok uluslararası turnuvaya davet edilen ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden Space Soldiers’ın katılacağı turnuvada Beşiktaş Esports kadın takımı da bir gösteri maçına çıkacak.

Etkinliğin ana sunucusu olan Zeynep Gençağa şu ifadeleri kullandı:

“Dünya çapında ses getiren bir espor etkinliğinin parçası olmak benim için büyük bir gurur kaynağı. Oyun severler ve espor camiasının daha çok böyle organizasyona ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir araya gelmek ve bu düzeyde bir rekabete canlı tanıklık etmek hepimizin çok çok sevdiği bir şey! 29 Eylül’de de dünyanın en büyük CS:GO takımları ciddi bir ödül için yarışırken, bize de rekabet ve eğlence dolu bir gün yaşatacak. Bu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir etkinlik, oyun severleri mutlaka bekliyorum.”
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.