Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

BLAST Pro Series Moskova’ya davet edilen son takım Vitality oldu.

13-14 Eylül tarihleri arasında Moskova’da bulunan VTB Arena’da düzenlenecek olan BLAST Pro Series Moskova’ya davet edilen beşinci ve son takım Dünya Sıralaması’nda 2. durumda bulunan Vitality oldu.

Fransız ekip, ENCE, Natus Vincere, NiP ve MIBR ile birlikte büyük ödülün sahibi olabilmek için mücadele edecek. Bu turnuvayla birlikte Vitality, ilk defa bir BLAST Pro organizasyonuna katılmış olacak. Takım son olarak ESL One Cologne’de Liquid’in arkasından ikinci olmuştu.

Moskova’da düzenlenecek olan turnuvaya katılacak son takım ise Bağımsız Devletler Topluluğu Kapalı Elemeleri’nde başarılı olan takım olacak. Kapalı Eleme Finali ise organizasyonun ilk gününde sahnede oynanacak.

BLAST Pro Series Moskova, 2019 yılının 4. BLAST Pro etkinliği olacak. Ödül havuzunun $250,000 olduğu turnuvada, birinci olan takım $125,000’ın yanı sıra 10 BPS puanına da sahip olacak. 6 takım da tek grupta yer alacak. Her takım birbiriyle mücadele edecek ve grup maçları BO1 formatında oynanacak. Grupta ilk 2 sırada bulunan takım Büyük Final’de yer almaya hak kazacakken, üçüncü olan takım ise BLAST Pro Standoff şov maçında yer alabilecek. Final karşılaşması BO3 üzerinden oynanacak.

BLAST Pro Standoff, grupta üçüncü olan takımın kendisinden daha aşağıda yer alan bir takımı seçmesinin ardından oynanan bir şov maçı. Bu şov maçında her iki takımın oyuncuları birbirleriyle 1v1 maçlar oynuyor ve kazanan ayrıca $20,000 kazanıyor.

Turnuvaya katılacak takımların tamamı şu şekilde:

  • Natus Vincere
  • ENCE
  • Vitality
  • NiP
  • MIBR
  • CIS Elemerlinden gelecek olan takım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir