Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Cloud9, ATK kadrosunu bünyesine kattı!

Aralık ayında takımın 3 ana üyesini Güney Kore merkezli, CS:GO arenasına ilk defa giriş yapan Gen.G Esports’a kaptıran Cloud9, 2020’ye tamamen yeni bir kadro ile giriş yapacak. Güney Afrika merkezli ATK kadrosu tamamıyla Cloud9 bünyesine katıldı. Transfer duyurusu takımın resmi Twitter adresinden yapıldı.

Takımının 3 ana üyesi Timothy “autimatic” Ta, Damian “daps” Steele ve Kenneth “koosta” Suen’i CS:GO arenasına ilk defa giriş yapacak olan Güney Kore merkezli Gen.G Esports’a kaptıran Cloud9, başarılı eski günlerini yepyeni bir kadroyla arayacak. Hali hazırda kadrosunda bulunan Tyson “TenZ” Ngo ve Oscar “mixwell” Canellas’ı bulunduran organizasyon, bu oyuncuların etrafına yeni bir kadro kurmaktansa hazır bir kadroyu bünyesine katmayı tercih etti.

Takım koçu “T.c” transferle ilgili açıklamalarda bulundu: “Cloud9’a transfer olmak, bütün takım için bir hayalin gerçeğe dönüşmesiydi. Böylesine saygın bir organizasyonu temsil etme şansı bulduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu şans için çok minnettarız. Bence bu şans tam zamanında geldi. Elimizde bulundurduğumuz büyük kaynağı kullanarak kendimizi ispat edeceğiz ve hedeflerimizi yükselteceğiz. Takımımız hala çok genç ve Cloud9’ın desteği ile nereye kadar gidebileceğimizi görmek  için çok heyecanlıyım.”

Eski ATK yeni Cloud9 kadrosu için 2019 yılı iyi geçti diyebiliriz. Özellikle yılın son zamanlarını ele alırsak. Son olarak dünyanın en büyük takımlarının bulunduğu ESL Pro League Sezon 10 Finalleri’ne katılan takım, North ve G2’ya karşı aldığı galibetler sonrası mousesports’a yenilerek turnuvayı 7. sırada bitirmişti.

Cloud9’ın yeni kadrosu su şekilde:

  • Johnny “JT” Theodosiou
  • Ian “motm” Hardy
  • Ricky “floppy” Kemery
  • Josh “oSee” Ohm
  • Aran “Sonic” Groesbeek
  • Africa Tiaan “T.c” Coertzen (coach)

 

  • Tyson “TenZ” Ngo (inaktif)
  • Oscar “mixwell” Cañellas (inaktif)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir