Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

CS:GO transfer panoraması

Son dönemde CS:GO arenasında transferlerin ardı arkası kesilmiyor. SK Gaming, FaZe Clan ve Ninjas in Pyjamas’ın yaptığı transferlerle başlayan furya, Team Liquid, Cloud9, BIG, Splyce, NTC gibi takımlarla devam etti.

Team Liquid, SK Gaming’den ayrılan Brezilyalı oyuncu TACO’yu kadrosuna katarak önemli bir ekleme yaptı. Bu eklemeyle birlikte Kuzey Amerikalı organizasyonda steel’le yollar ayrıldı. Bu transferin ardından TACO, Team Liquid’in ECS ve ESL Pro League kadrolarına eklendi. Brezilyalı oyuncu, takımıyla birlikte ilk LAN turnuvasına 10 gün sonra DreamHack Masters Marseille 2018’de çıkacak.

Kuzey Amerika’dan bir diğer transfer haberi de geçtiğimiz hafta Stewie2k’yı SK Gaming’e gönderen Cloud9’dan geldi. compLexity Gaming’le anlaşan, Cloud9 FNS’i kadrosuna dördüncü oyuncu olarak kattı. Kuzey Amerikalı ekibin beşinci oyuncusu ise henüz açıklanmadı. C9, ECS ve EPL maçlarına geçtiğimiz günlerde CS:GO’ya ara verdiğini açıklayan Skadoodle’la çıkıyor.

BIG, luckeRRR ile yollarını ayırdı. ELEAGUE Major: Boston 2018’den sonra değişikliğe giderek luckeRRR’a önemli bir görev veren organizasyon, Alman oyuncunun performansından memnun kalmadı ve takımdan yolladı. Organizasyonda geçici olarak bir diğer Alman oyuncu LEGIJA görev alacak.

EPL’de zor günler geçiren Splyce, kadrosuna reltuC’u kattı. reltuC, en son şubat ayında RONIN’de görev almıştı.

100 Thieves’den olaylı bir şekilde ayılran kNgV- NTC ile anlaşmaya vardı. Brezilyalı oyuncu eski takım arkadaşları fnx, felps ve bit’le bir araya gelmiş oldu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir