Sevilla, Transferde Yapay Zeka Kullanmaya Başlıyor

Sevilla, Yapay Zeka Teknolojilerini Futbola da Taşıyor La Liga’nın önde gelen kulüplerinden Sevilla, futbol dünyasında bir ilke imza atarak transfer.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi: 5 Transfer 5 Şok

League of Legends: 5 Transfer 5 Şok Yıllardan beri şampiyonluk liginde birçok transfer geldi geçti League of Legends için ülkemize..

Devamını Oku

MTB Esports Yeni PUBG Oyuncusunu Duyurdu!

MTB Esports Yeni PUBG Oyuncusunu Duyurdu! İzmir’de faal olan “Meta Yıldız Bilişim Teknolojileri” şirketinin sahibi Sedat OCAKCI tarafından kurulan ve.

Devamını Oku

Thunderbolts Gaming Yeni VALORANT Koçunu Duyurdu!

VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi takımlarından Thunderbolts Gaming yeni koçunu duyurdu! Lige istediği gibi gibi başlayamayan Thunderbolts Gaming kadro yapılanmasına.

Devamını Oku

Achuu, VFŞL ekiplerinden Dark Passage’a transfer oldu

Önceden ligimizde, SuperMassive ve HWA Gaming formaları da giyen Nicolaj ‘Achuu’ Ellesgaard, tekrar başka bir VFŞL takımı Dark Passage’a transfer.

Devamını Oku

Cloud9, tecrübeli destek Pieliedie ile anlaştı

Tekrar Dota 2 takımı kuran Cloud9, İsveçli destek oynucusu Pieliedie ile 2020 yılı için el sıkıştı. Oyuncu daha önce bünyesinde.

Devamını Oku

RedBull OG, MidOne ve Saksa ile anlaştı

RedBull OG, Off-lane rolü için MidOne  ve destek rolü için ise Saksa ile anlaştı. Monkey takımından ayrılan üyeleriyle tekrar kurulan.

Devamını Oku

NRG Esports, Peter “stanislaw” Jarguz’u kadrosuna kattı

Amerika merkezli CS:GO takımı NRG Esports, uzun süredir Complexity’de forma giyen Kanadalı Peter “stanislaw” Jarguz’u transfer etti. Transferle birlikte ekip,.

Devamını Oku

mousesports’ta STYKO’nun yerine Snax kadroya dahil edildi

mousesports takımında Martin ‘STYKO’ Styk yedeğe çekilerek yerine son olarak 2014’ten beri Virtus.pro’da forma giyen Janusz ‘Snax’ Pogorzelski transfer edildi.

Devamını Oku

CS:GO transfer panoraması

Son dönemde CS:GO arenasında transferlerin ardı arkası kesilmiyor. SK Gaming, FaZe Clan ve Ninjas in Pyjamas’ın yaptığı transferlerle başlayan furya,.

Devamını Oku

2017’de League of Legends: Şampiyonluk Ligi’nde En Çok Ses Getiren 5 Transfer

2017’de League of Legends yazı dizimizde sırada Şampiyonluk Ligi’nde yeni takımına transferiyle en çok ses getiren beş isim var.

Devamını Oku

Move’un yeni adresi LMS ekibi Machi Esports oldu

Tayvan temsilcisi Machi Esports, 1907 Fenerbahçe’den ayrılan Kang “Move” Min-su’yu ormancı olarak kadrosuna kattı.

Devamını Oku

Rush ve S0NSTAR, KT Rolster’a transfer oldu

LCK’de Yaz Mevsimi’ni büyük bir hayal kırıklığıyla kapatan KT Rolster, ormancı pozisyonuna Lee “Rush” Yoon-jae ile koç pozisyonuna da ülkemizden.

Devamını Oku