Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

mousesports’ta STYKO’nun yerine Snax kadroya dahil edildi

mousesports takımında Martin ‘STYKO’ Styk yedeğe çekilerek yerine son olarak 2014’ten beri Virtus.pro’da forma giyen Janusz ‘Snax’ Pogorzelski transfer edildi. 24 yaşındaki Polonyalı oyuncunun Virtus.pro’nun ESEA MDL’de oynayacağı Vexed ve Valiance maçlarında oynamayacağı haberinden bir gün sonra yeni takımına transferini tamamlandı.

Snax, Virtus Pro’daki kariyeri boyunca ESL One Katowice 2014 Major şampiyonluğu başta olmak üzere altı 1.lik, üç 2.lik ve bir defa 3.lük başarılarını elde etti. mousesports CEO’su Cengiz Tüylü, Snax’in 3-8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek ESL One Cologne turnuvasında takımda yer alabileceğini belirtti.

Yetenekli oyuncu mousesports’un sayfasında “İkinci evim olarak hissettiğim Virtus.pro’dan ayrıldığım için üzgünüm, fakat bazen ileriye gitmeniz ve geriye bakmaktan vazgeçmeniz gerekir. Umarım bu değişiklik iki taraf için de iyi olur ve benim onlara dilediğim gibi eski takım arkadaşlarım da eski formumu yakalamak için bana şans dilerler. Herkese teşekkürler, harika olacağız.” açıklamalarında bulundu.

Bu transfer yedeğe çekilen STYKO’nun destek görevi görmesi ve Snax’in AWPer ve Rifler rolü almasından dolayı takımın oyun kompozisyonunda değişikliklere yol açacaktır. Son dönemlerde Virtus.pro’nun aksine pozitif bir görüntü çizerek ESL One Belo Horizonte, StarSeries Sezon 4-5 ve IEM Sydney’de çeşitli başarılara ulaşan mousesports’un yeni transferi ile artan bir performans grafiği çizmesi bekleniyor.

Oyuncu, mousesports ile ilk sınavını ESL One Cologne turnavasında 3 Temmuz günü Grup A açılış maçında Gambit Esports karşısında verecek.

mousesports’un yeni kadrosu şöyle:

  • Tomáš “oskar” Šťastný
  • Chris ”chrisJ” de Jong
  • Miikka ”suNny” Kemppi
  • Robin ”ropz” Kool
  • Janusz ”Snax” Pogorzelski
  • Martin ”STYKO” Styk – Yedek

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir