Counter-Strike: Global Offensive

devils.one CS:GO takımını dağıttı

HLTV.org

Polonyalı ekip devils.one, Team Kinguin’den aldığı Counter Strike: Global Offensive kadrosu ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Polonyalı ekip devils.one, Team Kinguin’den aldığı CS:GO kadrosuyla bugün yollarını ayırdığını açıkladı. ESL Pro League Season 9 Avrupa ayağında B gurubunda averaj farkıyla 3. olmuş ve raunt 2 guruplarına kalmıştı. Ayrıca takım Polonya’da düzenlenen Lotto Cup Winners’ Cup’ta şampiyon olmuştu ve 14,000 dolar ödül kazanmıştı.

devils.one CEO’su ve kurucu ortağı Maciej “Sawik” Sawick’in eweszlo.pl’ye yaptığı açıklamada “Herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için konunun devils.one oluşmasından önce başladığını belirtmek isterim. oynadığımız CS:GO ekibini Kinguin ekibinden devraldık. Değişikliklerin gerekli olacağını bilerek Aralık 2018’de iş ve ücret sistemini değiştirmemiz gerekti. Nisan ayının sonunda, oyuncuların ve organizasyonların kabul edeceği çalışma koşullarını ve ekibin finansman sistemini müzakere etmek için kendimize zaman verdik.” dedi.

Ayrıca Sawik “Ondan uzak kalacağımız bir anlaşmaya içerisinde olduğumuz anlaşılıyordu ve bu yüzden anlaşma sürecini bir an önce müzakere ettik. Son olarak, oluşumla birlikte birkaç koşul nedeniyle en iyi çözümün sözleşmeleri karşılıklı anlaşma ile sonlandırmak olduğuna karar verdik. Bu önemlidir, bu yüzden bir kez daha vurgulamak istiyorum kararı birlikte verdik.” diye ekledi.

devils.one organizasyonundan ayrılan takımın kadrosu ise şu şekilde;

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Jacek “MINISE” Jeziak
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Paweł “dycha” Dycha
  • Mariusz “Loord” Cybulski (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.