Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

DreamHack Masters Dallas Avrupa elemeleri tamamlandı

DreamHack Masters Dallas’ın Avrupa elemelerinde ilk iki sırayı paylaşan Windigo ve G2, DreamHack Masters Dallas turnuvasına katılma hakkı kazandı.

DreamHack Masters Dallas’ın Avrupa elemeleri bugün oynanan G2 ile AVANGAR maçı sonrası son buldu. Üç maçlık düzenlenen serinin ilk haritasında G2 takımının tek taraflı üstünlüğü vardı. İlk yarıyı 13-2 önde tamamlayan G2, ikinci yarıda da tabanca raundunu kazanarak rakibine şans tanımadı ve ilk haritayı 16-2 kazandı. İkinci haritada ise eşit geçen ilk yarının ardından tabanca raundunu kaybetmesine rağmen T tarafını daha iyi oynayan G2 maçı kazandı ve DreamHack Masters Dallas turnuvasına katılmaya hak kazandı. Seri boyunca 102 raunt başına hasar ile oynayan Richard “shox” Papillon maçın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

Dün oynanan AVANGAR karşısında galip gelen Bulgar ekip Windigo’dan sonra ikinci bileti Fransız takım G2 Esports kapmış oldu. Kazak ekip AVANGAR ise 250,000 dolar ödül havuzu bulunan Amerika bileti alabilmek için kazanması gereken iki maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. Mayıs ayının 28’sinde başlayacak olan DreamHack Masters Dallas turnuvasına toplamda 16 takım katılacak. Amerika’da düzenlenecek turnuvaya 12 takım ise davet ile katılacak.

Tüm Avrupa elemesinin tablosu ise şu şekilde;

1. Bulgaria Windigo DreamHack Masters Dallas bileti
2. France G2 DreamHack Masters Dallas bileti
3. Kazakhstan AVANGAR
4. Serbia Valiance
5-6. Europe HellRaisers
5-6. Germany BIG
7-8. Denmark Heroic
7-8. France ex-3DMAX

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir