Counter-Strike: Global Offensive

DreamHack Masters Dallas turnuvasına katılacak takımlar belli oldu

28 Mayıs’ta başlayacak olan ve 250,000 dolar ödül havuzu bulunan DreamHack Masters Dallas turnuvasında yer alacak tüm takımlar belli oldu.

16 takımın katılımıyla gerçekleşecek DreamHack Masters Dallas turnuvasında Asya elemelerinin tamamlanmasıyla turnuvaya katılacak tüm takımlar belli oldu. 250 bin dolar ödül havuzu bulunan ve Amerika’nın Dallas şehrinde gerçekleşecek olan turnuvanın henüz grup aşamasının formatı belirtilmedi. Toplamda 6 gün sürecek turnuvanın ödül havuzunun dağılımı da henüz açıklanmadı. Geçen sene düzenlenen DreamHack Masters Stockholm turnuvasında takımlar 4 gruba ayrılmış ve ikili eleme usulüne göre turnuva düzenlenmişti. Dallas turnuvasında da aynı eleme usulünün ve ödül havuzu dağılımının kullanılacağı düşünülüyor.

DreamHack Masters Stockholm turnuvasının finalinde 2 danimarkalı takım vardı. Finalde Astralis’i deviren North ekibi 100,000 dolarlık ödülün sahibi olmuştu. Finalde mağlup olan Astralis ise 40,000 dolar ile yetinmişti. 28 Mayıs’ta başlayacak olan Dreamhack Masters Dallas’a katılan 16 takımın 10’u turnuvaya direk davet alırken diğer 6 takım ise Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Çin ve Asya elemelerinden katılan takımlar oldu. Turnuvada ‘ESL CS:GO Takım Sıralaması’ sistemi kullanılacağı tahmin ediliyor. ESL CS:GO Takım Sıralaması, bir takımın kendi haricindeki takımları sıralamasına göre seribaşı takımların belirlenmesinde yardımcı oluyor.

DreamHack Masters Dallas turnuvasına katılacak tüm takımlar ise şu şekilde;

France Vitality Denmark North
United States Team Liquid United States NRG
Finland ENCE Australia Renegades
Brazil FURIA Bulgaria Windigo
Sweden NiP Europe FaZe
United States Cloud9 France G2
Argentina Isurus Sweden fnatic
China TYLOO Thailand Lucid Dream

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.