Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

GamerLegion, dennis ile anlaştığını duyurdu.

Almanya – İsveç merkezli CS:GO takımı GamerLegion, NiP forması giyen fakat takımda yedek durumda bulunan Dennis “dennis” Edman’ı kadrosuna kattığını duyurdu. Takım, geçtiğimiz günlerde Kevin “Ex6TenZ” Droolons’u  yedeğe çektiğini açıklamıştı.

Takım içi çatışmaların olduğunu ve bu problemin bir türlü çözülemediğini belirtmen takım menajeri, takım içi lideri ve kaptanı Ex6TenZ’i yedeğe çekmenin zor bir karar olduğunu fakat takımın geleceği için bu kararın gerekli bir adım olduğunu belirtmişti. Avrupa ekibi, dün yaptığı duyuruyla birlikte Ex6TenZ’den boşalan yerin dennis ile doldurulacağını açıkladı.

28 yaşındaki İsveçli oyuncu,  nisan ayından beri Ninjas in Pyjamas bünyesinde mücadele ediyordu. Fakat haziran ayında takıma Nicolas “plopski” Gonzales Zamora’nın katılmasının ardından yedeğe çekilmişti ve o tarihten bu yana yedek beklemekteydi.

Dennis, NiP ile olan sözleşmesini feshedip GamerLegion’a öyle katıldı. Bu demek oluyor ki GamerLegion transfer için herhangi bir ücret ödemedi. Dennis’in takımla birlikte oynayacağı ilk etkinlik, 13-14 Temmuz tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenecek olan Good Game League turnuvası olacak. GamerLegion bu turnuvada A grubunda yer alacak ve HellRaisers, Tricked ve Aristocracy ile mücadele edecek. Takımın menajeri Joel “Bonafide” Ericsson, transferle ilgili yorumda da bulundu:

“Dennis kalibresinde, tecrübeli, yetenekli ve farklı oyunlar yapabilme kabiliyetine sahip bir oyuncuyu takımımıza kattığımız için heyecanlıyız. Bu hareketle birlikte, 2019’un ikinci yarısında tepedeki takımlar arasında yer almayı umut ediyoruz. Takımımızın potansiyeline ve şampiyonluklara ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacaklarına güveniyoruz.”

Son transferin ardından GamerLegion’un kadrosu şu şekilde:

  • Adil “ScreaM” Benrlitom
  • Kevin “HS” Tarn
  • Tim “nawwk” Jonasson
  • Hampus “hampus” Poser
  • Dennis “dennis” Edman
  • Christian “chrille” Lindberg (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir