Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

GamerLegion, Ex6TenZ’i yedeğe çektiğini duyurdu

Almanya merkezli CS:GO takımı GamerLegion, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte, takım kaptanı Ex6TenZ’i yedeğe çektiklerini açıkladı.

Bu değişikliğin ana sebebi, takım içinde olan çatışmalar olarak gösterildi. Belçikalı takım içi lideri, Uruguay adındaki kadrolarının GamerLegion bünyesine katılmasından bu yana, yani şubat ayından beri takımın formasını giymekteydi. Yapılan kadro değişikliği ile ilgili takım menajeri Joel Ericsson bir açıklama yaptı:

Son zamanlarda takım içinde problemler var. Bu nedenle Ex6TenZ’i yedeğe çekme kararı aldık. Geçtiğimiz aylarda gösterdiği sıkı çalışma ve takıma olan bağlılığı nedeniyle Kevin’e teşekkür etmek istiyoruz. Bizim gelecek için iyi bir kaynak oluşturmamıza her zaman yardım etti. Takımda bulunan bir oyuncuyu kadrodan çıkarmak her zaman zor bir karar olmuştur. Fakat bazen takımın iyiliği için bunu yapmak gerekir. Ex6TenZ’e gelecek için en iyisini diliyoruz. O müthiş bir lider ve muhteşem bir takım arkadaşı.

Ex6TenZ, GamerLegion forması giydiği 5 aylık süreçte, United Masters League Sezon 1’de üçüncülük, LOOT.BET Sezon 2’de birincilik ve Moche XL Esports turnuvasında ikincilik gibi başarılar yakalamıştı. Oyuncunun son maçı ise GG.BET Chicago Invitational’de OpTic karşısındaydı. Avrupa ekibi o maçı kaybetmişti. Takımın değişiklikten sonraki görünüşü şu şekilde:

  • Adil “ScreaM” Benrlitom
  • Kevin “HS” Tarn
  • Hampus “hampus” Poser
  • Tim “nawwk” Jonasson
  • Christian “chrille” Lindberg (Koç)
  • Kévin “Ex6TenZ” Droolans (Yedek)

1pv.fr’nin raporuna göre Almanya ekibi, Belçikalı oyuncudan boşalan yeri Dennis “dennis” Edman ile doldurmayı planlıyor. Dennis şu anda NiP kadrosunda yedek durumda bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir