Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Astralis, OMEN ile olan sponsorluğunu uzattı

Danimarkalı espor devi Astralis, HP OMEN ile olan sponsorluğunu genişletecek ve artıracak olan yeni bir anlaşma imzaladı. Oyun donanımları üreten HP OMEN, geçtiğimiz yıl ocak ayından beri Astralis ile ortak çalışıyordu.

Astralis espor markasının kurucu ortağı ve CCO’su olan Jakob Lund Kristensen anlaşmayla ilgili olarak şu şekilde konuştu. “OMEN ile olan anlaşmamızın uzatıldığını söylemekten büyük sevinç duyuyorum. OMEN, bizim için önemli bir işbirlikçidir.”

“Anlaşmayı 12 ay daha uzatıp, tarafların anlaşmaya katılımını artırarak OMEN ve Astralis işbirliğini bir kez daha göstermekten gurur duyuyoruz.  Astralis ve OMEN olarak daima destekçilerimiz en iyisini sunmak için çalışacağız.”

Geçtiğimiz günlerde online platform GLHF  ve CS:Money ile birer yıllık sponsorluk anlaşmasını duyuran ekip için yılın başında ilan edilen OMEN sponsorluğu da yeni on yıla ne kadar güçlü girildiğinin bir göstergesi olabilir.

Danimarkalılar için büyük bir ortak olan OMEN ile anlaşmanın yanında eklenen yeni sponsorluklarla birlikte, 2020 yılı Astralis için eskisinden daha güçlü ve daha parlak görünüyor. Bunun yanında OMEN markası da espora olan bağlılığını Hollanda ve Belçika yerel League of Legends liglerine yaptığı destekler ile bir kez daha göstermişti.

Esporun önde gelen iki markasının bir arada böylesine güzel işler başarması, sanıyorum ki en çok biz izleyicilere yarayacak. Espor kulüplerine olan destek ve yatırımlar arttıkça, izlediğimiz tüm karşılaşmaların daha keyif verici olacağına hiç şüphem yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir