Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Heroic, Snappi ile yeniden anlaştı

Danimarka temsilcisi Heroic, 29 yaşındaki tecrübeli eski oyuncusu Marco “Snappi” Pfeiffer ile yeniden anlaştı. Snappi, son olarak OpTic Gaming forması giymişti.

Geçtiğimiz günlerde Friberg ile yollarını ayıran Danimarka takımı, Snappi’yle beraber takımdaki boşluğu dolduracak. Transferle birlikte Heroic’in oyun içindeki lideri değişmeyecek. Benajmin “blameF” Bremer, takımın oyun içi liderliğini yapmaya devam edecek.  Heroic’in yaptığı açıklamaya göre Snappi, oynamayı en çok sevdiği pozisyonda görev alacak.

Transfer hakkında takım koçu Frederik “LOMME” Nielsen bir açıklama yaptı:

“Snappi bizim takımımızda istediğimiz her şeyi beraberinde getiriyor. Friberg ile kaybettiğimiz tecrübe ve kararlılık gibi. O, bizim sistemimize ve rollerimize tam olarak uyuyor. Onunla birlikte takımın daha iyi oynayacağını düşünüyoruz. Muhteşem aimlere ve yeteneğe sahip oyuncularla kurulu bir takımız. Aynı zamanda da mükemmel bir takım oyunumuz var.”

29 yaşındaki oyuncu, 2016 – 2018 yılları arasında Heroic forması altında mücadele etmişti. 2 yıl gibi uzun bir süre takımda kaldıktan sonra, takım arkadaşı Jakob “jUGi” Hansen ile birlikte Amerika temsilcisi OpTic Gaming’e transfer olmuştu. Danimarkalı oyuncu, Haziran 2019’da ise OpTic’den ayrılmıştı.

Danimarkalı oyuncu, Heroic forması altında çeşitli turnuvalara katılmış, Power – LAN 2016, International Gaming League 2016 gibi turnuvalarda zafere ulaşmıştı. Copenhagen Games 2018, DreamHack Open Atlanta 2017 gibi turnuvalarda ise 2. olmayı başarmıştı.

Danimarka temsilcisi, bir sonraki maçını ECS Sezon 8 Pinnacle Cup’ta oynayacak. Yenilenen kadro ise şöyle:

  • Patrick “es3tag” Hansen
  • Benjamin “blameF” Bremer
  • Martin “stavn” Lund
  • Johannes “b0RUP” Borup
  • Marco “Snappi” Pfeiffer
  • Frederik “LOMME” Nielsen (Koç)
  • Daniel “mertz” Mertz (İnaktif)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir