Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

IEM Katowice B grubu açılış maçları tamamlandı

IEM Katowice 2020 B grubunda açılış maçları tamamlandı. İlk turda zafere ulaşan takımlar mousesports ve G2 oldu.

Heyecanla beklenen IEM Katowice 2020 tüm ihtişamıyla başladı. 250.000 dolar ödüllü turnuva A ve B grubunda oynanan maçlarla başladı. B grubunda ilk günün eşleşmeleri; mousesports – Tyloo, 100 Thieves – G2 şeklinde oldu. B grubu maçları Türkiye saatiyle 19:00’da heyecan başladı.

mousesports – Tyloo

Tyloo ilk maç için Inferno, temsilcimiz Özgür “woxic” Eker’in formasını giydiği mousesports ise Dust 2’yi seçti. 3. maçın haritası da Mirage olarak belirlendi. Inferno’ya iyi başlayan taraf mousesports oldu. İlk round’u kaybetmesine rağmen arka arkaya 8 round kazanan ekip avantajı eline aldı. Bu avantajını sonuna kullanan mousesports ilk yarıyı 11-4 kazandı. İkinci yarıda da baskın oyununu sürderen mousesports rakibinin seçtiği haritayı rahat geçti.

İkinci harita olan Dust 2’ye Tyloo iyi başladı. 4-0 öne geçen ekip skoru 8-3’e kadar getirdi. İlk yarının sonunda toparlanan mousesports 4 round aldı ve yarı 8-7 bitti. 2. yarıda kendi seçtiği haritanın kontrolünü eline alan mousesports rakibine yalnızca 2 round verdi ve maçı 16-10 kazandı. Mousesports yarın kazananların ilk turunda G2 ile karşılaşacak.

100 Thieves – G2

100 Thieves ilk maç için Mirage, G2 ise Dust 2 seçti. 3. maçın haritası da Nuke olarak belirlendi. Maçın ilk roundunu 100 Thieves alsa da G2 çok baskın bir performans sergiledi. İlk yarı 12-3 G2 üstünlüğüyle geçildi. Ekip baskın performansına ikinci yarıda da devam etti ve rakibine round vermeden maçı 16-3 kazandı.

Serinin ikinci maçında da durum değişmedi. G2, rakibi Tyloo karşısında baskın performansına devam etti. Haritanın ilk yarısını 13-2 kazanan takım ikinci yarıda yine rakibine round vermeyince maçı 16-2 kazandı. G2 yarın kazananların ilk turunda mousesports ile karşılaşacak.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir