Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Logitech G, Astralis’e sponsor oldu

Dünyanın en iyi CS:GO takımlarından Astralis, Logitech G ile 2 yıl anlaşarak sponsor yelpazesini genişletti.

Astralis’in sahibi olan RFRSH Entertainment sektörün en büyük şirketlerinden biri. Takımın kalitesi ve doğru yönetimle birlikte başarılı sonuçlar alan organizasyon bu şekilde sponsor yelpazesini de genişletmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu ekipmanı markası Logitch G, yapılan anlaşmada Astalis’in 2 yıl boyunca sponsoru olacak.

Logitech G geçtiğimiz günlerde LEC ekibi Origen’le yaptığı anlaşmanın neredeyse tamamen aynısını Astralis’le yapmaya karar verdi. Buna göre takım 2 yıl boyunca Logitech G ürünlerini kullanacak ve şirketin ileride üreteceği ekipmanları piyasaya çıkmadan deneyerek değerlendirmelarini şirkete bildirecek. Logitech G, Astralis’in yanında TSM, G2, Team Heretics, Origen, LEC, London Spitfire, Altus Esports, RNG, ENCE ve Lazarus gibi ekiplerin sponsorları arasında yer alıyor.

İki taraf için de bir hayli başarılı bir anlaşma olduğunu söyleyebiliriz. Astralis tarafı önemli bir şirketle güçlerini birleştirerek maddi olarak yararlı bir anlaşma yapmış oldu. Logitech ise ismini büyük turnuvalarda duyuracak ve ürünleri hakkında en üst seviyedeki oyuncuların görüşlerini alabilecek. Sektörün önde gelen iki şirketinin birleşmesi diğer firmaların da rekabete girmek adına sponsorluk anlaşmaları imzalamalarını sağlayabilir.

Astralis’in diğer sponsorları: HP Omen, Unibet, NOCCO, Jack & Jones ve Turtle Beach. Takımın bu sene yakalayacağı başarılara göre sponsorluk yelpazesini daha da genişlettiğini görebiliriz. Bakalım Astralis, şu sıralar mücadele ettiği ESL Cologne’da nasıl bir performans sergileyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir