Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

MAD Lions, Tricked kadrosunu transfer ettiğini duyurdu!

Dün yapılan açıklamayla İspanya merkezli kadrosunu serbest bırakan MAD Lions, Dünya Sıralaması’nda 20. sırada bulunan Danimarka temsilcisi Tricked kadrosunu transfer etti. Transfer, bir Youtube videosu ile duyuruldu.

Madrid merkezli espor kulübü MAD Lions, mayıs ayında OverActive Media tarafından satın alınmıştı. OverActive Media, aynı zamanda LEC’de mücadele eden Splyce’ın ve Overwatch League’de mücadele eden Toronto Defiant’ın da ana sahibi. Geçtiğimiz dönemde Splyce tarafı bir açıklama yapmış ve LEC’deki mücadelesini MAD Lions ismi ile devam ettireceğini duyurmuştu.

İspanyol takım, CS:GO arenasına 2017 yılında giriş yaptı. Fakat hiçbir zaman bölgesel turnuvalar dışında bir varlık gösteremedi. Hatta o turnuvalarda bile bir varlık gösteremedi desek yanlış olmaz. Dün yapılan açıklamayla iplerin tamamen koparıldığı kadro da 5 İspanyol oyuncudan oluşuyordu: NaOw, HUMANZ, YuRk0, Kairi, cALW1N-, adamS.

MAD Lions, Tricked kadrosunu transfer ederek sahnede ciddi bir yer edinmek istediğini gösterdi. Danimarka merkezli takım, son zamanlardaki büyük sayılabilecek turnuvalarda yer alıyor ve başarı gösteriyor. Her ne kadar Tier1 bir takım olmasa da ilk 20 takım arasında bulunuyor. Transfer olan kadro son olarak, DreamHack Open Winter 2019 ve WePlay! Forge of Masters Sezon 2 turnuvalarında, forZe ve GODSENT’e yenilerek ikinci olmuştu.

MAD Lions’ın yeni kadrosu şu şekilde:

  • Nicolai “HUNDEN” Petersen
  • Lucas “Bubzkji” Andersen
  • Frederik “acoR” Gyldstrand
  • Rasmus “sjuush” Beck
  • Fredrik “roeJ” Jørgensen
  • Luis “peacemaker” Tadeu (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir