Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

MIBR, Arjantinli genç oyuncu meyern ile anlaştığını duyurdu!

Dün yaptığı açıklamada Lucas “LUCAS1” Teles ile yollarını ayırdığını açıklayan Brezilya temsilcisi MIBR, 17 yaşındaki Arjantinli oyuncu Ignacio “meyern “ Meyer’i kadrosuna kattığını açıkladı. Duyuru, takımın resmi Twitter hesabından yapıldı.

Birkaç haftadır topluluk içerisinde konuşulan meyern transferi sonunda gerçekleşti. Haziran ayında Luminosity Gaming’den kiralık olarak MIBR kadrosuna katılan LUCAS1, eylül ayında tamamen takıma transfer olmuştu. Coldzera’nın takımdan ayrılmasından sonra 2 yeni transferle yoluna devam eden Brezilya ekibi, büyük turnuvaların çoğunda bulunsa da hiçbirinde final yüzü göremedi. Gidişatı değiştirmek isteyen organizasyon, dün yaptığı açıklamayla LUCAS1 ile yollarını ayırdığını duyurmuştu.

Son olarak Sharks Esports forması altında mücadele eden genç oyuncu meyern, eski takımıyla katıldığı son turnuva olan ESL Pro League Sezon 10 Finalleri’ni son sırada tamamlamıştı. 4 aylık Sharks Esports serüveninin ardından MIBR’a katılan Arjantinli oyuncu, yeni takımıyla ilk maçına, Los Angeles’ta düzenlenen cs_summit 5 turnuvası bünyesinde bu gece oynayacak. Brezilya ekibi ilk maçını saat 04:00’da G2 Esports’a karşı oynayacak. Turnuvada aynı zamanda FURIA Esports, mousesports, Virtus.pro ve CS:GO sahnesine yeni katılan OG Esports da

bulunuyor.

Yapılan son transferle birlikte MIBR kadrosu şu şekilde:

  • Gabriel “FalleN” Toledo
  • Fernando “fer” Alvarenga
  • Epitacio “TACO” de Melo
  • Vito “kNgV-” Giuseppe
  • Ignacio “meyern” Meyer
  • João “felps” Vasconcellos (Yedek)
  • Wilton “zews” Prado (coach)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir