Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

MIBR, kNgV- transferini resmi olarak duyurdu

Coldzera’nın temmuz ayında yedeğe çekilmek istemesinin ardından Brezilyalı oyuncunun yerini doldurmak için arayışlara başlayan MIBR, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte kNgV- transferini duyurdu.

Uzun zamandır konuşulan transfer sonunda resmi olarak açıklandı. Daha önce yaşadığı vize problemi nedeniyle kesin gözüyle bakılmayan dedikodular, oyuncunun problemi çözmesinin ardından ortadan kalktı. 26 yaşındaki tecrübeli oyuncu Vito “kNgV-” Giuseppe, yaklaşık 1 yıldır başka bir Brezilya takımı INTZ forması altında mücadele ediyordu.

INTZ bünyesinde çeşitli turnuvalarda yer alan oyuncu son olarak StarLadder Berlin Major 2019’da mücadele etmişti. INTZ turnuvadan sonuncu olarak elenmişti. Eski takımıyla birçok organizasyonda yer alan oyuncu, asıl ününü ve şaşalı dönemini 2017 yılında formasını giydiği Immortals takımında yaşamıştı.

kNgV-, transferle ilgili bir açıklamada bulundu:

“Bugün itibariyle, muhteşem ve muhtemelen dünyadaki en popüler takımlardan biri olan, büyük tarihiyle ve neredeyse her şeyi kazanmış oyuncularla dolu bir takımın parçası oluyorum. “

“Hayatımın bu aşaması için heyecan duyuyorum ve iyi sonuçları almak için elimden gelenin en iyisin yapacağım. Şimdiden antrenmanlara başladık ve onlarla 10 dakika aynı sunucuda bulunduktan sonra şimdiden iyi şeylerin olacağı hissine kapıldım.”

“Şimdi, çalışmalarımın ve öğrendiklerimin meyvesini alma vakti. Kader çizgisinde benim zamanımın geldiğini hissediyorum. Bütün Brezilyalı oyuncuların olmayı istediği yerde olduğumu biliyorum ve burada olmak için çok savaştım.”

“Geçmişte çok hata yaptığımı biliyorum fakat herkes ikinci bir şansı hak eder ve bu benim ikinci şansım. Bu organizasyon için 2 yıl önce başladığım şeyi bitireceğim.”

MIBR kadrosunun bir sonraki turnuvası 13-14 Eylül tarihleri arasında oynanacak olan BLAST PRO Series Moskova. Kadronun güncellenmiş hali ise şöyle:

  • Gabriel “FalleN” Toledo
  • Fernando “fer” Alvarenga
  • Epitacio “TACO” de Melo
  • Lucas “LUCAS1” Teles (Kiralık)
  • Vito “kNgV-” Giuseppe
  • Marcelo “coldzera” David (Yedek)
  • João “felps” Vasconcellos (Kirada)
  • Wilton “zews” Prado (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir