Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

mousesports Dreamhack Masters Spring 2020’ye erken veda etti

Dreamhack Masters Spring 2020’de B grubu bugün oynanan karşılaşmalarla tamamladı. Temsilcimiz Özgür “Woxic” Eker’in forma giydiği mousesports galibiyet alamadan turnuvadan elendi.

İlk maçında Complexity karşısında 2-0 kaybeden Mousesports, geçtiğimiz yıl sonundaki formundan maalesef uzak durumda. Ekip hemen sonrasında bir diğer temsilcimiz  İsmail Can “Xantares” Dörtkardeş’in forma giydiği BIG ile karşılaştı. Mousesports bu karşılaşmadan da 2-1 mağlup ayrıldı. Bu akşam kader maçında MAD Lions ile karşı karşıya gelen mousesports mücadeleyi 2-0 kaybederek Dreamhack Masters Spring 2020’ye erken veda etti. Ekip bundan önce katıldığı ESL One: Road to Rio – Avrupa’ya henüz grup aşamasında veda etmişti.

MAD Lions ilk harita olarak Inferno seçerken, Mousesports Train seçiminde bulundu. Son harita Nuke olarak belirlendi.

MAD Lions kendi seçtiği haritanın ilk roundunu kaybetse de çabuk toparlanıp skoru 4-1’e getirdi. Mousesports karşısında üstün bir oyun oynayan MAD, ilk yarıda rakibine yalnızca 3 round fırsatı tanıdı. Mousesports’un kazandığı roundlarda öne çıkan isim Woxic oldu. Karşılaşmanın ikinci yarısında da MAD Lions üstünlüğü devam etti. Ekip kendi seçtiği haritayı 16-5 kazandı.

Serinin ikinci haritasına da iyi başlayan taraf MAD Lions oldu. Ekip bir anda skoru 7-2’ye getirdi. Mousesports toparlanma sinyalleri göstersedi aldığı 3 round onlara yetmedi. MAD Lions karşılaşmanın ilk yarısını 10-5 önde tamamladı. İkinci yarının hemen başında 4 round alan MAD durumu 14-5’e getirdi. Mousesports sonrasında 5 round alsada MAD üstünlüğüne engel olamadı ve maç 16-10 MAD Lions üstünlüğü ile tamamlandı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir