mousesports Dreamhack Masters Spring 2020’ye erken veda etti

Dreamhack Masters Spring 2020’de B grubu bugün oynanan karşılaşmalarla tamamladı. Temsilcimiz Özgür “Woxic” Eker’in forma giydiği mousesports galibiyet alamadan turnuvadan.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017’de şampiyon Virtus.Pro oldu

Yarı final heyecanından sonra Virtus.Pro muhteşem anların yaşandığı final serisini kazandı ve DreamHack Masters Las Vegas 2017 şampiyonu oldu.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017 | Yarı Final

DreamHack Masters Las Vegas’ta çeyrek final karşılaşmalarından sonra muhteşem mücadelelere sahne olan yarı final serisi de sona erdi.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017 | Çeyrek Final

DreamHack Masters Las Vegas’ta heyecanlı bir grup aşamasından sonra çeyrek finale kalan takımlar kıyasıya mücadele etti.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017 | 3. Gün

Harika karşılaşmaların ardından playofflara yükselecek son dört takımın belirlendiği DreamHack Masters Las Vegas’ta üçüncü gün tamamlandı.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017 | 2. Gün

CS:GO’da en güçlü takımların mücadele ettiği DreamHack Masters Las Vegas’da ikinci gün maçları sona erdi.

Devamını Oku

DreamHack Masters Las Vegas 2017 | 1. Gün

Counter Strike severlerin uzun bir süredir heyecanla beklediği DreamHack Masters Las Vegas’ta grup maçları bugün itibarıyla başladı.

Devamını Oku

DreamHack Masters Avrupa elemeleri sonuçlandı

Geride bıraktığımız Avrupa elemeleri sonucunda Fnatic, mousesports, Gambit Esports ve FaZe Clan, DreamHack Masters Las Vegas 2017’ye katılmaya hak kazandı.

Devamını Oku

Dark Passage CS:GO takımı, G2 Esports karşısında maçtan çekildi

DreamHack Masters Las Vegas Avrupa elemelerinde G2 Esports ile karşılaşan Dark Passage, 1-1’e gelen seride uçağa yetişmek için maçtan çekildi.

Devamını Oku

DreamHack Malmö’ye katılacak takımlar belli oldu

Davet edilen son iki takımın da açıklanmasıyla birlikte CS:GO’da yılın major turnuvalarından olan DreamHack Masters’ta mücadele etmeye hak kazanan ekipler.

Devamını Oku