Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Movistar Riders, Mixwell ile yollarını ayırdı

İspanya’nın önemli organizasyonlarından Movistar Riders, CS:GO oyuncusu Mixwell ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Espora girdiği günden beri önemli yatırımlar yapan Movistar şirketi League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Call of Duty, Hearthstone, FIFA, Clash Royale, Rainbow Six ve Fortnite oyunlarında varlığını sürdürüyor. Kurduğu kadrolarda şampiyonluk düşüncesiyle yola çıkan ekip sektörün önde gelen isimlerini aynı çatı altında topluyor. Bunlardan biri olan Mixwell, takımda geçirdiği 1 yılın ardından takımdan ayrılma kararı aldı.

Kariyerinde önemli takımlarda yer alan İspanyol oyuncu AWP rolündeki başarısıyla akıllara kazındı. Özellikle OpTic Gaming’le geçirdiği sürede başarılar elde eden Mixwell büyük turnuvalara damga vurdu. Oyuncu 2012 yılından beri aktif olarak profesyonel sahnede yer alıyor. BemfyRAG, Wizards Esports Club, 34United Club, gBots Esports, OverGaming, Atlantis eSports, Epsilon eSports, x6tence, OpTic Gaming ve G2 Esports formaları giyen oyuncu son olarak Movistar Riders’la sahneye çıktı.

Mixwell’in kariyeirnde yakaladığı en büyük başarısı şüphesiz OpTic formasıyla kazandığı Eleague Season 2 oldu. Finalde Astalis’i yenen ekip 400.000 dolarlık ödülün de sahibi oldu. DreamHack, ESL Pro League, Esports Championship Series ve daha niceleri. Deneyimli oyuncunun başarılarını saymakla bitiremeyiz. Movistar bünyesinde de genelde minor turnuvalarda başarılar elde eden oyuncu takımdan ayrılmasıyla boşa çıktı. Movistar Riders ise Mixwell’den boşalan koltuğu EasTor ile doldurma kararı aldı. Takım 5 İspanyol yapısını bozmadı.

Bakalım Mixwell’in sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir