Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Natus Vincere Espor Kamp Projesi’ni duyurdu

CIS CS:GO arenasının en başarı takımlarından olan Natus Vincere, genç takımına oyuncu araştırmak için Espor Kamp Projesi’ni duyurdu.

Ukraynalı organizasyon Na`Vi, 6-16 Mayıs tarihleri ​​arasında takımına genç yetenek kazanmaya yönelik bir proje olan Espor kamp Projesi’ni duyurdu. Eski HellRaisers koçu Amiran “aMi” Rehviashvili, oluşturulacak genç kadronun başında olması için Na’Vi bünyesine katıldı. Ayrıca 3 yıl FlipSid3 takımında oyunculuk yapan ve ardından koçluğa geçen Andrey “B1ad3” Gorodenskiy, aMi’ye oyuncu elemede yardımcı olacak. Takıma s1mple gibi yetenekli ve genç oyuncular kazandırmayı amaçlayan proje Haziran ayında seçilen 10 oyuncu ile başlayacak ve 20 Ağustos’ta sonlanacak. 20 Ağustostan sonra seçilen 5 oyuncu ise Na’Vi.Junior olarak takım ile sözleşme imzalayacak.

Daha önce kamp şeklinde olmasa da bir çok takımın akademi takımı bulunuyordu. Fakat büyük takımların Akademi takımlarında da yetişkin oyuncular bulunuyordu. Örnek olarak Maikil “Golden” Selim Fnatic Akademi takımdan Fnatic takımına katıldığında 24 yaşındaydı. Fakat bu proje ise direkt olarak genç oyuncuları hedefliyor.

Natus Vincere’nin Espor Kamp Projesi’ne katılabilmek için gereksinimler ise şu şekilde;

1. 16-19 yaş aralığında olmak
2. FACE IT platformunda 10 level olmak
3. Rusça dilini akıcı konuşmak
4. Geçici olarak Kiev’e gelmekte sorunu olmamak

Türkiye’de yaşıyor olsanız dahi şartları sağlıyor ve turnuvaya başvurmak istiyorsanız başvuru formana buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir