Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

OG, CS:GO kadrosunu duyurdu

Dota 2 The International 2019 ve 2018’in şampiyonu OG, uzun süredir beklenen duyuruyu yaptı. Söylentilere son zamanlarda konu olan OG CS:GO takımı, Avrupa temsilcisinin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyuruldu.

Şu anda sadece Dota 2 ve Smash Bros takımları bulunan OG, CS:GO sahnesine de giriş yaparak bu sayıyı üçe çıkaracak. Açıklanan kadroda ise sahnenin tanıdık yüzleri var. Nathan Jordan “NBK-“ Schmitt, Aleksi Antti Kaarlo “Aleksib” Virolainen, Valdemar Bjørn “valde” Vangså, Issa Sameer Issa “ISSAA” Murad, Mateusz “mantuu” Wilczweski aktif kadroda yer alacak.

OG CS:GO Twitter adresinden yapılan duyuru bir gif ile paylaşıldı. Bununla birlikte takımın resmi sitesinde de bir açıklama yayımlandı.

Açıklamada şu ifadeler yer alıyor

CS:GO, bizim esporda değer verdiğimiz her şeyi temsil ediyor. Olağanüstü ve izlemesi muhteşem, rekabetin düzeyi inanılmaz ve her sezon bu daha da artıyor, oyun mekanikleri çok derin ve taktiklerin bir sınırı yok, en önemlisi ise oyunun topluluğu ve ekosistemi CS:GO’nun parlak bir geleceği olduğunu gösteriyor.”

“Biz OG olarak sadece mükemmel olan için çabalarız. Diğer oyunlarda nasıl yüksek beklentilerimize ulaşmayı başardıysak, CS:GO’da da bunu başaracağımıza eminiz.”

“Yeni kadromuzu onur ve gururla sizlere sunuyoruz. Oyuncular, gerekli gördüğümüz bütün yeteneklere sahip olduklarını gösterdiler. Şimdiye kadar ispatladıkları kararlık, sıkı çalışma ve inanılmaz yetenek, OG’de her zaman onlar için bir yer olduğunu kanıtladı.”

“Bizim tecrübemiz ve metotlarımızla birlikte kişisel olarak gelişmelerini ama en önemlisi takım olarak gelişmelerini görmek için sabırsızlanıyoruz. Onlar, bizim gözümüzde zaten muhteşem şampiyonlar ve onların hak ettikleri kupaları kaldırmaları için onlara yardım edeceğiz.”

“Bütün taraftarlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz ve umuyoruz ki sizler, OG’nin yeni üyelerine de aynı sevgiyi göstereceksiniz. Şimdi sıkı çalışma ve rekabet zamanı, gerisini ise tarih yazacak.”

OG gibi dünyanın en büyük espor kulüplerinden birinin CS:GO’ya giriş yapmış olması, düşünülenden daha da büyük bir gelişme. Yıllardır kimsenin bileğini bükemediği oyunun rekabetçi sahnesi, gün geçtikçe daha da büyüyor. Son zamanlarda sahneye katılan büyük espor kulüplerinin sayısı da artık gösteriyor.

OG kadrosu şu şekilde:

  • Nathan Jordan “NBK-“ Schmitt
  • Aleksi Antti Kaarlo “Aleksib” Virolainen
  • Valdemar Bjørn “valde” Vangså
  • Issa Sameer Issa “ISSAA” Murad
  • Mateusz ”mantuu” Wilczewski

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir