Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Söylentilere göre kNgV-, MIBR kadrosuna katılacak

Jarek “DeKay” Lewis’ın yaptığı habere göre Brezilya temsilcisi MIBR, coldzera’dan boşalan yeri Vito “kNgV-“ Giuseppe ile doldurmayı planlıyor.

Bütün gerekli adımlar tamamlanırsa, kNgV’nin StarLadder Berlin Major’dan sonra takıma katılması bekleniyor. Brezilyalı oyuncunun takıma katılması uzun süredir konuşuluyor. Fakat vize problemleri nedeniyle bir türlü gerçekleşemiyordu. Son gelişmelerin ardından vize probleminin kısa bir süre sonra çözüleceği söyleniyor.

Eğer transfer gerçekleşirse kNgV, geçtiğimiz hafta MIBR’ takımından yedeğe çekilmek istenen coldzera’nın yerini dolduracak. Coldzera, takımın gidişatından memnun olmadığını ve farklı bir maceraya atılmak istediğini takıma iletmiş, yedeğe çekilmek istemişti.  kNgV şu anda INTZ forması altında mücadele ediyor ve takımıyla birlikte önümüzdeki hafta StarLadder Berlin Major’a katılabilmek için Play-in maçları oynayacak.

Brezilyalı oyuncu eğer MIBR kadrosuna katılırsa, ikinci defa Immortals organizasyonunda yer almış olacak. 2017 yılında kiralık olarak Immortals forması giyen oyuncu, 2017 PGL Major Krakow finaline çıkmayı başarmıştı. 2017’nin sonlarına doğru takım 100 Thieves tarafından satın alınmıştı fakat kNgV 100 Thieves formasıyla resmi olarak bir karşılaşmaya çıkmamıştı.

MIBR, coldzera’nın kararının ardından StarLadder Berlin Major’a takım koçu Wilton “zews” Prado ile katılacak. Major için kadro değişikliklerinin 25 Haziran’da kapanmasından dolayı, takım herhangi bir oyuncuyu takıma katamadı. Zews, takımla birlikte ilk resmi turnuvasını geçtiğimiz hafta sonu IEM Chicago’da oynadı ve turnuvayı 3-4. sırada tamamladılar.

Eğer söylentiler gerçekleşirse MIBR kadrosu şu şekilde oluşacak:

  • Gabriel ‘FalleN’ Toledo
  • Fernando ‘fer’ Alvarenga
  • Epitacio ‘TACO’ de Melo
  • Lucas ‘LUCAS1’ Teles (Kiralık)
  • Vito ‘kNgV-‘ Guiseppe*
  • Wilton ‘zews’ Prado (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir