Counter-Strike: Global Offensive

Team Spirit, chopper ve IDISBALANCE’ı kadrosuna kattı

CIS temsilcisi Team Spirit Rusyalı oyuncular Leonid “chopper” Vishnyakov ve Artem “iDISBALANCE” Egorov takıma katarak eksik kadrosunu tamamladı.

1 hafta önce Dmitriy “Dima” Bandurka ve Vadim “DavCost” Vasilyev ile yollarını ayıran Team Spirit, geçtiğimiz günlerde Vega Squadron’dan ayrılan Leonid “chopper” Vishnyakov ve Syman Gaming oyuncusu Artyom “iDISBALANCE” Egorov ile anlaştı. Team Spirit’in menajeri Ruslan Bugrin “Kadroyu değiştirmeye karar verdikten sonra, beraber oynamak istediğimizi oyuncuları denemeye başladık. AWP oyuncusu olarak chopper’da karar kıldık. Diğer oyucumuz denemelerde çok iyi performans gösteren iDISBALANCE’ı kadromuza uygun olarak gördük. Denemelerden sonra yeni kadromuzla antrenmanlara başladık” dedi.

iDISBALANCE daha önce eski takımıyla online bir turnuvada Space Soldiers ile oynadığı maçta hile olduğundan şüphe edilmişti. Fakat oyuncu takımıyla offline minor elemelerine katılarak aynı performansı sergileyince hile olmadı anlaşılmıştı. Chopper ise eski takımı Vega Squadron ile IEM Katowice Major 2019 katılan ekip Challenger aşamasını turnuvadan elenmişti.

Team Spirit takımı CIS minör elemelerinde 2. olarak IEM Katowice Major 2019’un Challenger aşamasına katılmıştı. Fakat takım Challenger aşamasında galibiyet alamadan turnuvaya veda etmişti. Takımın yeni kadrosuyla çıkacağı ilk maçı 1 hafta sonraki ESEA MDL maçı olacak.

Transferlerden sonra oluşan tüm takım kadrosu ise şu şekilde;

  • Dmitry “S0tF1k” Forostyanko
  • Pavel “COLDYY1” Veklenko
  • Viktor “somedieyoung” Orudzhev
  • Artyom “iDISBALANCE” Egorov
  • Leonid “chopper” Vishnyakov
  • Nikolay “Certus” Poluyanov (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.