Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Team Vitality, CORSAIR ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Fransız organizasyonu Team Vitality, bilgisayar ekipman tedarikçisi CORSAIR firması ile uzun süreli sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma boyunca Vitality takımının klavye, fare, kulaklık ve tüm bilgisayar donanımlarını CORSAIR sağlayacak. Firma aynı zamanda Team Vitality için özel ekipmanlar da üretecek.

Kilometre Taşı CORSAIR

Team Vitality CEO’su Nicolas Maurer yaptığı açıklamada CORSAIR ile yapılan bu işbirliğinin Vitality için bir kilometre taşı olduğunu ifade etti. “Böyle saygın bir marka ile uzun yıllar geçerli olan anlaşma imzalayabilmek, sektörümüzün büyüdüğünün kanıtıdır.” şeklinde ekledi. Aynı zamanda espor izleyicisi sayısının artışından ve bu sektöre liderlik eden takımlardan biri olduklarından memnuniyetini dile getirdi. Maurer; anlaşmanın her iki taraf için de eksiksiz ve çok yönlü bir aktivasyon planı etrafında inşa edildiğini, VIT oyuncularının yüksek kaliteli ürünler sayesinde en üst düzey performans göstereceklerini söyledi.

Birlikte Daha İyiye

CORSAIR Oyun Pazarlama Direktörü Lauren Premo: Fransız espor organizasyonlarından en büyüğüyle çalışmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduklarını söylerken, Team Vitality’nin CS GO’nun en üst basamaklarından hiç düşmediğini ve bu başarılarını CORSAIR kullanarak daha pekiştireceklerine inandığını belirtti.

Team Vitality ve CORSAIR

CORSAIR, adidas, Renault, Orange, AFFLELOU Group, Red Bull, ve Quersus’a katılarak takımın 8. sponsoru olurken, marka aynı zamanda beastcoast, FC Schalke 04 Esports, Team Envy, Method, BIG, Team Secret ve x-kom AGO Avrupa’nın farklı takımlarına da sponsorluk sağlamakta.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir