Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Temsilcimiz Space Soldiers, SK Gaming’i devirmeyi başardı

ESL One Cologne 2017’de dünyanın en iyi CS:GO takımlarından SK Gaming ile karşı karşıya gelen temsilcimiz Space Soldiers, rakibini yenerek turnuvaya galibiyetle başladı.

Counter-Strike: Global Offensive arenasında ülkemizi gururla temsil eden Space Soldiers, daha önce ESL One Cologne’a katılma hakkı kazanarak tarihi bir başarıya imza atmıştı. Şimdiye kadar farklı minör ve major turnuvalarda oldukça başarılı sonuçlar almasına rağmen ne temsilcimiz, ne de başka bir Türk takımı böylesi prestijli bir etkinlikte yer alamamıştı. Bugün turnuvadaki ilk maçında SK Gaming ile karşı karşıya gelen temsilcimiz, Cache haritasında 16-14 galip gelerek ESL One Cologne 2017’ye galibiyetle başlamış oldu. Birçoklarına göre CS:GO sahnesinde dünyanın en iyi takımı olan rakibiyle turnuvadaki ilk maçına çıkan Space Soldiers, harika bir performans ile galibiyete uzadı ve karşılaşma öncesinde bozguna uğrayacağını düşünenlere de böylece en güzel cevabı vermeyi başardı.

SK Gaming karşısında yapılmaya çalışan her oyuna karşılık veren ve adeta neyin geleceğini bilen temsilcimiz, bu galibiyetiyle sosyal medyayı da sallamayı başardı. 12-3 öne geçen, ardından rakibinin durumu 12-12’ye getirmesine engel olamayan SS, güçlü rakibine karşı bu aşamadan sonra verdiği mental savaştan üstün çıktı ve oyuncularımız elleri titremeden 15-12 galip gelmeyi başardı. Ngin’in durum 9-3 iken 1v4 clutch’ı ise izlemeye değerdi:

https://www.youtube.com/watch?v=KMGGz4HRGY8

Biz de 5Mid olarak temsilcimiz Space Soldiers’ı tebrik ediyoruz.

1 Comment

  • Coconut 4 Temmuz 2017

    Bu güzel haberden sonra şuna emin oldum. Benim için türkiye’de habercilikte 3 isim var; Şinasi, Reha Muhtar ve Papillon. Ellerine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir