Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Virtus.pro, Tomasz “phr” Wójcik’i kadrosuna kattı

Son zamanlarda çok da başarılı sonuçlara imza atmayan Virtus.pro, çareyi kadroda değişikliğe gitmekte bulmuş gibi gözüküyor. Yapılan duyuru ile birlikte kadroda yapılan değişiklik açıklandı.

Takım yaptığı duyuruda, deneme amaçlı Tomasz “phr” Wójcik ile anlaştığını duyurdu. Polonyalı oyuncu, takım kadrosunda bulunan Michal “OKOLICIOUZ” Glowaty yerine kadroyu dolduracak. OKOLICIOUZ, 2 ay önce takıma katılmış ve Paweł “byali” Bieliński’nin yerini almıştı. Görülen o ki, gösterdiği performans takımı memnun etmemiş. OKOLICIOUZ takımdan henüz ayrılmadı. Sadece yedeğe çekildi. Eğer farklı bir gelişme olmazsa, takım ihtiyaç duyduğunda tekrar oyuncuyu kullanabilecek.

OKOLICIOUZ, takımla birlikte 2 LAN turnuvasına katılmıştı. Bunlar ESL Polish Championship İlkbahar 2019 Finalleri ve Moche XL turnuvalarıydı. Takım bu turnuvalarda 2. ve 3-4. olma başarısını göstermişti.  Kadro değişikliğiyle beraber, Virtus.pro kadrosunun son hali şu şekilde:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Michał “MICHU” Müller
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Tomasz “phr” Wójcik (Deneme)
  • Jakub “kuben” Gurczynski (Koç)
  • Michal “OKOLICIOUZ” Glowaty (Yedek)

22 yaşındaki Polonyalı oyuncu Tomasz “phr” Wójcik, profesyonel CS:GO kariyerine 2015 yılında Team Eclipse ile başladı. Çeşitli kadrolarda bulunan oyuncu, GROM-clan.pl, iNETKOXTV, AGO Gaming ve AGO Esports gibi takımların formasını giydi. Oyuncunun son durağı ise Virtus.pro oldu.  AGO Esports formasıyla çeşitli offline turnuvalara katılan genç oyuncu, sahne tecrübesine de sahip. Polonyalı oyuncu son olarak 28 Haziran’da düzenlenen UCC Summer Smash turnuvasına katılmış ve takımı AGO Esports ile birlikte AVANGAR’a yenilerek 7-8. olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir