Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Woxic ve Xantares karşı karşıya geliyor

Dreamhack Masters Spring 2020’de temsilcilerimiz karşı karşıya geliyor. Mousesports forması giyen Özgür “Woxic” Eker ve BIG forması giyen İsmail Can “Xantares” Dörtkardeş bugün 15:00’da www.twitch.tv/dreamhackcs ekranında karşılaşacak.

Avrupa’da kazandıkları başarılarla göğsümüzü kabartan oyuncularımız bugün 15:00’da karşı karşıya gelecek. Dreamhack Masters Spring 2020 B grubunda yer alan temsilcilerimiz Woxic ve Xantares, grubun 2. maçlarında karşılaşacak.

İlk maçında Complexity karşısında 2-0 kaybeden Mousesports, geçtiğimiz yıl sonundaki formundan maalesef uzak durumda. Ekip bundan önce katıldığı ESL One: Road to Rio – Avrupa’ya henüz grup aşamasında veda etmişti. Temsilcimiz Özgür “Woxic” Eker’in forma giydiği takım aldığı 3 galibiyet ile üst tura çıkmayı başarayamadı. Mousesports, Dreamhack Masters Spring 2020’ye de iyi başlamadı.

Bir diğer temsilcimiz İsmail Can “Xantares” Dörtkardeş’in forma giydiği BIG, Dreamhack Masters Spring 2020’ye iyi başlayan ekip oldu. İlk maçta MAD Lions’u güzel bir geri dönüşle 2-1 mağlup etmeyi başaran ekip büyük takımlara göz dağı verdi. Bundan önce katıldığı yerel turnuvalarda bir çok başarı gösteren BIG, son katıldığı büyük turnuva olan ESL Pro League Season 11 Avrupa’da grup aşamasında aldığı 2 galibiyet ile turnuvaya erken veda etmişti.

Dreamhack Masters Spring 2020’de 4 grupta toplam 16 takım mücadele ediyor. B grubunda yer alan temsilcilerimiz, aynı zamanda Complexity ve MAD Lions ile aynı grupta. Bugün saat 15:00’da  www.twitch.tv/dreamhackcs ekranında kozlarını paylaşacak olan iki temsilcimize de turnuva boyunca başarılar dileriz.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir