Heyecan Dorukta: Mandatory Cup #3 VALORANT Turnuvası Başlıyor

Avrupa’nın en yetenekli VALORANT takımları, 13 Aralık’ta başlayan ve 19 Aralık’ta sona erecek olan heyecan verici “Mandatory Cup #3” turnuvasında.

Devamını Oku

VCT Ascension’da Play-off’lara Kalan Partner Adayı Takımlar Belli Oldu

Temsilcilerimizden Digital Athletics’in Grup Aşaması’nda S2G Esports’un ise Play-İn Aşaması’nda veda ettiği VALORANT VCT 2023 EMEA Ascension’da Play-off’lara kalmayı başaran.

Devamını Oku

Digital Athletics’in VCT Ascension’da Partnerlik Mücadelesi Devam Ediyor!

Digital Athletics'in VCT Ascension yolculuğu sürüyor. VALORANT Partneri olmaya çalışan Digital Athletics'in grup aşamasındaki sonuçları ve gelecek maçları.

Devamını Oku

Acend Game Changers Kadrosunu Duyurdu

Geçtiğimiz sezon, Champions 2021 şampiyonu Acend VALORANT Champions Tour liglerinde doğu bölgesini şampiyonlukla tamamladı. Başarısını Game Changers 2023’te devam ettirmek isteyen.

Devamını Oku

PUBG Bölgesel Partner Takımları Duyurdu! Temsilcilerimiz Partner Oldu Mu?

PUBG Bölgesel Partner Takım lardan önce; PUBG’nin Global Partnerlerini bir kaç ay önceki haberimizde derlemiştik, o haberimize ulaşmak için: PUBG.

Devamını Oku

IF Parla Espor Direkten Döndü

G-Loot VALORANT Clash turnuvasında finalde NAVI ile karşılaşan Parla direkten döndü. Son roundlara kadar büyük çekişmeye sahne olan büyük final.

Devamını Oku

VALORANT’ın İlk Dünya Şampiyonu Belli Oldu!

1-12 Aralık tarihleri arasında Berlin’de oynanan VALORANT Champions 2021’in galibi belli oldu. Çekişmeli karşılaşmalara şahit olduğumuz turnuvada adını play-off’a yazdırmayı.

Devamını Oku