VALORANT

IF Parla Espor Direkten Döndü

G-Loot VALORANT Clash turnuvasında finalde NAVI ile karşılaşan Parla direkten döndü. Son roundlara kadar büyük çekişmeye sahne olan büyük final karşılaşmasında temsilcimiz Cned’in forma giydiği NAVI, Parla’yı 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu.

Güzel Denemeydi Parla

Karşılaşmaya hızlı başlayan Parla Espor, Haven haritasında NAVI’yi 13-6 mağlup ederek seride 1-0 öne geçmişti. NAVI’nin seçtiği Pearl haritasında Parla 13-7 mağlup oldu ve durum 1-1’e geldi. İnternet sorunlarının artmaya başladığı Ascent haritasında temsilcimiz varlık gösteremedi ve haritayı 13-2 kazanan NAVI seride durumu 2-1’e getirdi. İcebox haritasında Cned’in etkili performansına rağmen kazanmayı bilen Parla durumu 2-2’ye getirdi ve maçı karar haritasına taşıdı. Karar haritası olan Breeze’de ilk yarıyı 8-4 geride tamamlayan temsilcimiz harika bir geri dönüş yaparak durumu 8-7’ye kadar getirmişti. Skor 8-7 iken rakibi tabancalarla oynamasına rağmen roundu kaybeden Parla, NAVI’ye dur diyemedi ve haritayı 13-7 seriyi ise 3-2 kaybetti. Bu sonuçla birlikte NAVI, G-loot VALORANT Clash turnuvasının şampiyonu oldu ve 18.000 dolar ödülü kasasına koydu. Temsilcimiz ise turnuvayı ikinci olarak tamamlayarak 10.000 dolar ödülün sahibi oldu.

Final maçında ve öncesinde çeşitli sıkıntılar yaşamasına rağmen bizleri en iyi şekilde temsil eden IF Parla Espor’u, yönetimini ve oyuncularını 5mid ekibi olarak tebrik ederiz

İnternet Problemi Maça Damga Vurdu

Pearl haritasında başlayan ve Ascent haritasında da devam eden ping problemi temsilcimizi kötü etkiledi. NAVI oyuncularının 30-40 arası ping ile oynarken Parla oyuncularının 100 ping ile oyuna tutunmaya çalışması oldukça dikkat çekti. Temsilcilerimizin ping sorunu ile alakalı attığı tweetler ise şu şekilde;

İnternet Problemi Maça Damga Vurdu
İnternet Problemi Maça Damga Vurdu

Cned’e Değinmeden Olmaz

8 Kasım tarihinde Acend’den NAVI’ye transfer olan Cned yeni takımı ile çıktığı ilk turnuvada şampiyon oldu. Final mücadelesinde oynanan 5 haritadan 4’ünde takımın skor yükünü sırtlayan Cned, maç sonunda 107 öldürme gibi inanılmaz bir istatistiğe imza attı. Takımını kazanmasında büyük pay sahibi olan Cned’i tebrik ederiz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir