Arrowhead Studios Bağımsız Kalmak ve Büyümek İstiyor!

Helldivers 2’nin büyük başarısının ardından Arrowhead Studios, geleceğe dair büyük hedefler belirledi. Şirketin kurucusu Johan Pilestedt, stüdyonun bağımsız kalmaya devam.

Devamını Oku

En İyi Gaming Koltukları

Oyun Performansınızı Yükseltecek En İyi Gaming Koltukları Oyun dünyasında zafer, birkaç saniyelik bir farkla belirlenebilir ve bu yüzden en iyi.

Devamını Oku

En İyi Gaming Klavyeleri

Hızlı ve Hassas Hareketler için Mükemmel Ortaklar: En İyi Gaming Klavyeleri Oyun dünyasında zafer, saniyenin onda birinde bile olsa bir.

Devamını Oku

LinkedIn’e Üç Eğlenceli Oyun Eklendi: Kullanıcı Etkileşimi Artıyor

LinkedIn’e Üç Eğlenceli Oyun Eklendi: Kullanıcı Etkileşimi Artıyor LinkedIn, iş odaklı sosyal medya platformuna üç eğlenceli oyun eklediğini duyurdu. Bu.

Devamını Oku

Amazon Prime Gaming Nisan Ayı Boyunca 15 Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Amazon Prime Gaming, nisan ayında üyelerine özel bir sürpriz yaparak, baharın müjdesi olarak tam 15 farklı oyunu ücretsiz olarak sunuyor..

Devamını Oku

LoL Şampiyonları Gerçek Hayatta Nasıl Görünürdü? – JINX

League of Legends’ın sevilen şampiyonları artık sadece ekranda değil! 5mid ve Midjourney iş birliğiyle, Jinx, Jayce, Azir ve Xerath gibi.

Devamını Oku

Playofflar Öncesi Son İki Hafta

League of Legends Şampiyonluk İşte League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde son iki hafta öncesindeki puan durumu: Sıra Takım Galibiyet –.

Devamını Oku

Sims 4: Eğlence Dünyasına Adım Atın

Sims serisi, oyunculara sanal bir gerçeklik sunan, kendi evreninizi yaratmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan popüler bir simülasyon oyunudur. Bu yazıda,.

Devamını Oku

ChatGPT Oyun Dünyasını Dönüştürebilir mi?

ChatGPT bir süredir teknoloji dünyasının gündeminde. Son yapılan GPT-4 güncellemesi ile çok daha yetenekli hale gelen yapay zeka pek çok.

Devamını Oku

Oyun Kahramanlarının Doğum Günleri ve Karakter Analizleri!

Oyun dünyası, yüzlerce, hatta binlerce farklı karaktere ev sahipliği yapar. Bu karakterler, farklı kişilik özellikleri ve becerileriyle birbirinden ayrılırlar ve.

Devamını Oku

Old G: Üst Üste İki Kez TI Şampiyonu Olan Kadro Geri Döndü!

2015‘te kurulan ve üst üste iki kez DOTA 2’nin en büyük turnuvası olan The International‘ı kazanan OG kadrosu, Old G.

Devamını Oku

Riot Games, Project L İçin Geliştirici Günlüğü Yayımladı

League of Legends, VALORANT ve TFT‘nin başarısı ardından Riot Games’in duyurduğu oyunlardan Project L için geliştirici günlüğü yayımlandı. Riot Games’in.

Devamını Oku

The Callisto Protocol Oyun Dünyasından Tepki Topladı

Dead Space serisinin yaratıcısı tarafından geliştirilen ve serinin ruhen devamı olan The Callisto Protocol çıkışından kısa bir süre sonra kullanıcıların.

Devamını Oku

PlayStation 5 fiyatları belli oldu

Bu akşam yapılan Sony etkinliğinde herkesin merak ettiği PlayStation 5 fiyatları açıklandı! Konsolun Türkiye’deki çıkış tarihi ise 19 Kasım 2020.

Devamını Oku

Canlı yayın platformu Mixer, Facebook Gaming ile birleşecek

Microsoft’un sahip olduğu canlı yayın platformu Mixer kapanıyor. Sitedeki yayıncılar Facebook Gaming’e geçecek. Microsoft’un 2017’de yeniden yapılandırdığı canlı yayın platformu.

Devamını Oku

PlayStation 5 tanıtımının yapılacağı tarih belli oldu

Sony, Twitter üzerinden PlayStation 5 tanıtımının yapılacağı tarihi ve saati duyurdu. Etkinlik 11 Haziran gününde gerçekleşecek. PlayStation 5’in lansman tarihi.

Devamını Oku