Jujutsu Kaisen | Altı Göz ve Sınırsızlığın Gelecekteki Kullanıcısı Kim Olacak?

Gojo’nun vefatı sonrasında, Jujutsu Kaisen evreninde ‘Sınırsız’ ve ‘Altı Göz’ yeteneklerine yeni bir sahip bulunması gerekecek. Jujutsu Kaisen, uzun yıllar.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Sukuna’nın Son Parmağının Ardındaki Sırrı Paylaştı

Jujutsu Kaisen başladığı günden bu yana hayranları Sukuna’nın parmaklarını saymaya devam ediyor. Hit seri, Yuji Itadori’nin arkadaşlarını kurtarmak için parmaklardan.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı 249. Bölüm Hatasını Gideriyor

Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı manganın 249. Bölümünde yapılan bir hatayı ele aldı! Yuta Okkotsu ve Yuji Itadori’nin Sukuna’yı sonsuza dek alt.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen: Jogo’nun Güçleri ve Yetenekleri Nelerdir ?

Jujutsu Kaisen, izleyicileri büyüleyici bir dünyaya götüren, sürükleyici bir aksiyon ve korku animesidir. Bu dünyada, insanların korkularından doğan lanetli ruhlar.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yuta’nın Etki Alanı Genişlemesini Açıklıyor

Jujutsu Kaisen, Yuji Itadori ve Yuta Okkotsu’nun Sukuna ile karşılaştığı yeni bir dövüşe başladı ve serinin en yeni bölümü Yuta’nın.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yönetmeni Yuji’yi Yeni Sanatıyla Öne Çıkarıyor

Jujutsu Kaisen’in Shibuya Incident Arc’ı Yuji Itadori’ye kısa doğaüstü kariyerinin en zorlu mücadelelerinden bazılarını yaşattı. Sagoru Gojo’nun Hapishane Diyarı’nda kapana.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Short Gojo ve Sukuna’ya Hayat Veriyor

Jujutsu Kaisen’de pek çok popüler karakter var, ancak hiçbir büyücü Gojo Satoru’ya dokunamaz. Seçilmiş Kişi sadece dünyanın en güçlü büyücüsü.

Devamını Oku

Naruto Hayranlarının İzlemesi Gereken 5 Anime

Naruto Uzumaki’nin hikayesi, bir acemi ninja olarak başlayıp Gizli Yaprak Köyü’nün Hokage’si olmasıyla, kahramanlık efsanelerinin özünü yansıtır. “Naruto” isimli seride,.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı Manganın 2024’te Biteceğini Açıkladı

“Son Jump Festa etkinliğinde, Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı Gege Akutami, serinin muhtemelen 2024 yılı içerisinde sona yaklaşacağını açıkladı.” Jump Festa etkinliğinde.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Cliffhanger Yuji’nin Sukuna’ya Karşı Hamlesini Gösteriyor

Jujutsu Kaisen Shinjuku Showdown Arc’ın yeni ve hararetli bir aşamasına ulaştı ve serinin en yeni bölümünden son anlar Yuji Itadori’nin.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen: En İyi Saldırı Tekniğine Kim Sahip?

Jujutsu Kaisen’de, birçok Lanetli Teknik göz önüne serilmiş olmasına rağmen, bunların hemen hemen hepsi savaş esnasında bir tür avantaj sağlar..

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen: Yuji’nin Etki Alanı Genişletmesi Açıklandı

Yuji Itadori, Jujutsu Kaisen’de önemli bir role sahip ve lanetli tekniğiyle dikkat çekiyor. Yakın zamanda, Alan Genişletme Tekniği’ni de kullanabileceği.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Cliffhanger Bir Büyücünün Gojo’ya Nasıl Eşit Olduğunu Açıklıyor

Jujutsu Kaisen, serinin son bölümleriyle Sukuna’ya karşı Shinjuku Hesaplaşması’na doğru ilerliyor ve serinin en yeni bölümünden son anlar, bir Jujutsu.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Culling Game nedir?

Jujutsu Kaisen, Shibuya Incident Arc sona erdiğinde üçüncü bir sezonun çalışmalarda olduğunu hemen doğruladı. Anime hayranları Yuji Itadori ve Jujutsu.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Shibuya Yayını Özel Anime Tanıtımıyla Tanıtıyor

Jujutsu Kaisen’in Shibuya Incident Arc’ı 2023’ün en iyi anime hikayelerinden biri olmakla kalmadı, aynı zamanda en kasvetli hikayelerinden biri oldu..

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Mei Mei’nin Meşhur Sahnesini Gerçekten Uyarladı

Jujutsu Kaisen inanılmaz yoğun bir yıl geçirdi. Aksiyon dolu mangasından yaklaşan mobil oyununa kadar, seri yüksek alarmda. Tabii ki, Jujutsu.

Devamını Oku