Anime - Manga

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı 249. Bölüm Hatasını Gideriyor

Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı manganın 249. Bölümünde yapılan bir hatayı ele aldı! Yuta Okkotsu ve Yuji Itadori’nin Sukuna’yı sonsuza dek alt etmek için yeni bir plan denedikleri Shinjuku Hesaplaşması yayınının doruk noktasında ilerliyor. Bu plan, ikilinin Lanetler Kralı’na karşı her türlü tekniği denemesine ve bu sırada birçok büyücünün ölmesine neden oldu. Ancak mücadele devam ettikçe, her şey sona ermeden önce çok daha karmaşık bir hal alacak.

Ancak Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı, Sukuna’ya karşı dövüşler ve stratejiler daha da karmaşık hale geldikçe her türlü tekniği dengelerken, yaratıcının bir hata yaptığı ortaya çıktı. 249. Bölümde, son anlarda Yuta’nın Etki Alanı Genişlemesini etkinleştirirken eline yakından bakılıyor. Ancak yüzüğün yanlış parmağa takıldığı ortaya çıktı ve bu, serinin yaratıcısı Gege Akutami’nin manganın en yeni bölümüyle birlikte yayınlanan özel bir yorumda işaret ettiği bir şey.

(Photo: Shueisha)

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı Manga Hatasını Ele Alıyor

Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin son sayısında Jujutsu Kaisen Bölüm 251’in yayınlanmasıyla birlikte, Akutami bu hatayı ele alan aşağıdaki yazar yorumunu paylaştı (Viz Media tarafından çevrildiği şekliyle) “Okkotsu’nun orta parmağında neden bir yüzük var? Bunu kim çizdi? İç…” Jujutsu Kaisen’in en yeni bölümü, Yuta’nın Etki Alanı Genişlemesi’nin kaçırılamaz saldırısının tüm kapsamını kullanmasıyla mücadeleyi yeni bir seviyeye taşırken, bu noktadan sonra mangada işler daha da kızışacak.

Jujutsu Kaisen serisinin en yeni bölümü Yuta’nın Sukuna’ya karşı mücadelesini sürdürüyor ve Yuji, Megumi Fushiguro’nun bedenindeki ruhuna ulaşmak için ilk girişimini başlatıyor. Ancak bu çaba bile, ikilinin planının umdukları kadar iyi işlememesi nedeniyle kısa sürede dağılıyor. Mücadele kısa sürede sona erecek gibi görünse de, mücadelenin çok daha uzun süreceği ortaya çıkar.

Jujutsu Kaisen’in mangasındaki bu hatayı fark ettiniz mi? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin! Hatta animasyon ve diğer harika şeyler hakkında bana doğrudan X (eski adıyla Twitter) üzerinden @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Solo Leveling Cliffhanger’ı Bir Sonraki Yayının Habercisi

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir