LPL 2017 Yaz Mevsimi Şampiyonu Edward Gaming oldu

EU LCS’le aynı formatın oynandığı ve takımların iki gruba ayrıldığı LPL’de, grup liderleri Edward Gaming ve Royal Never Give Up.

Devamını Oku

EDG, 2017 Bahar Mevsimi’ne ormanda Fireloli ile başlayacak

LPL’in en başarılı ekiplerinden birisi olan EDG, tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Bahar Mevsimi’ne orman pozisyonuna Clearlove.

Devamını Oku

LPL 2017 Bahar Mevsimi grupları açıklandı

Kore ile beraber dünyanın en rekabetçi liglerinden birisi olarak gösterilen LPL’in 2017 Bahar Mevsimi grupları açıklandı. 12 takımın bulunduğu ligde.

Devamını Oku

Snake Esports 2017 kadrosunu duyurdu

Geçtiğimiz yıl LPL’in en başarılı ekiplerinden birisi olan Snake Esports, 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek olan kadrosunu duyurdu. Resmi Weibo.

Devamını Oku

OMG’nin 2017 kadrosu duyuruldu

LPL ekiplerinden OMG (Oh My God), 2017 yılında Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Geçtiğimiz yıldan Loveling ve Bei ile.

Devamını Oku

LGD’nin 2017 kadrosu açıklandı

LPL ekiplerinden LGD, resmi Weibo hesabından yaptığı bir açıklama ile 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Takımda çaylak Koreli.

Devamını Oku

Edward Gaming 2017 kadrosunu duyurdu

Çin Ligi League of Legends Pro League’in en başarılı takımlarından birisi olan Edward Gaming, 2017 yılında mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Takım,.

Devamını Oku

Duke, Invictus Gaming’e transfer oldu

SK Telecom T1’dan ayrılan Dünya Şampiyonu üst koridor oyuncusu Duke, LPL ekiplerinden Invictus Gaming’e transfer oldu. Takımın resmi Weibo hesabından.

Devamını Oku

Ohq, Snake Esports’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim NRG’de forma giyen nişancı Oh “Ohq” Gyu-min, LPL takımlarından Snake Esports’a transfer oldu. Takım, resmi Weibo hesabından bir.

Devamını Oku