League of Legends

OMG’nin 2017 kadrosu duyuruldu

nervyzombie.deviantart.com

LPL ekiplerinden OMG (Oh My God), 2017 yılında Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Geçtiğimiz yıldan Loveling ve Bei ile yollarını ayıran takım, Weibo hesabından yaptığı resmi açıklama ile çaylak oyuncu Zhang Wenbo’yu kadroya kattığını duyurdu. 

S3 ve S4’ün en güçlü ekiplerinden birisi olan OMG, 2017 kadrosunu açıkladı. 2012 yılında kurulan takım kısa bir süre içerisinde Asya’nın en korkulan ekiplerinden birisi olmuş, 2014 yılında ise Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmıştı. Cool ve Gogoing’li kadrosu ile turnuvayı domine eden ekip, yarı finalde Star Horn Royal Club’a elenmiş ve turnuvaya veda etmişti. S4’teki başarısından sonra istikrarsız bir döneme giren ve performans düşüklüğü yaşayan takım, bu yıl kadrosunu yeniden yapılandırdı. Uzun bir süredir takımda bulunan Loveling ve Bei ile yollarını ayıran organizasyon, daha genç ve yetenek odaklı bir kadro kurdu.

Takımın yeni transferlerinden Zhang Wenbo ise OMG’nin Tencent Games Arena takımından LPL takımına yükseldi. Oyuncu, hali hazırda üst koridorda görev alan Hu “xiyang” Bin ile rolünü paylaşacak. Takımın kadrosu şu şekilde:

 • Üst koridor: Zhang Wenbo
 • Üst koridor: Hu “xiyang” Bin
 • Orman: Yan “juejue” Hong
 • Orman: Chen “World6” Yutian
 • Orta koridor: Xie “icon” Tianyu
 • Nişancı: Han “S1mlz” Jin
 • Destek: Liu “5” Shiyu

S3’teki başarısından çok uzak olan Oh My God’ın 2017 LPL Bahar Mevsimi’nde neler yapacağını hep beraber izleyeceğiz. League of Legends ile ilgili tüm haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

“OMG’nin 2017 kadrosu duyuruldu” için 3 cevap

 1. Tuğcan dedi ki:

  2014 yılında uzi star horn royaldaydı bi yanlıslık olmus.Henüz Omg’de değildi.

  1. Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı dedi ki:

   Selamlar. Benim hatam, hatırlatma için teşekkürler. Düzelttim. :)

   1. Tuğcan dedi ki:

    Rica ederim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.