Demacia’nın Soylu Kızı: Lux

Luxanna (Lux denmesini tercih eder) ağabeyi Garen‘le birlikte Demacia‘nın Yüksek Gümüşgöl şehrinde büyüdü. İki kardeş, nesillerdir Demacia krallarını korumuş olan.

Devamını Oku

Yasuo ve Yone’nin Hikayesi – Rüzgarın Kılıcı

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır.  Bu yazı tamamen hayal ürünüdür, aksi teklif dahi edilemez. Uyarımızı yaptıktan sonra asıl konumuza.

Devamını Oku

League of Legends En Çok Oynanan Şampiyonlar

Son 10 yılda en çok oynanan online oyunlardan biri olan League of Legends efsanesinin en çok oynanan ve yasaklanan, kazanma.

Devamını Oku

Legends of Runeterra: yeniler için başlangıç rehberi

Riot Games’in en son çıkan oyunu Legends of Runeterra temelde nasıl bir oyun, gelin hep beraber öğrenelim!

Devamını Oku

LEC ilk haftasında Sett, Lux ve Syndra seçilemeyecek

LEC 2020 Bahar Mevsimi’nde oynanacak ilk hafta maçlarında Maximilian “MAXtheX” Peter Schmidt’in attığı Tweet’e göre Sett, Syndra ve Lux oynanılabilir.

Devamını Oku

PBE 7.7 yaması | 21 Mart güncellemesi

7.6 yamasının paylaşıldığı League of Legends’ta Riot Games’in 7.7 yamasında getireceği değişikliklerin belirlendiği PBE 7.7 yaması güncellemesinin detayları paylaşıldı.

Devamını Oku

7.7 yamasında Lux ve Kassadin’e iyileştirme geliyor

Riot Games geliştirici bloğunda oynanış hakkında dün itibariyle bir açıklama daha gerçekleştiren Meddler, seviye başına kazanılan büyü direnci, Karthus ve.

Devamını Oku

Gragas, Ziggs ve Lux Dünya Şampiyonası’ndan çıkarıldı

Çeyrek final maçlarını geride bıraktığımız 2015 Dünya Şampiyonası’nda Fnatic – Edward Gaming arasındaki mücadelede yaşanan teknik sıkıntı akıllarda büyük bir.

Devamını Oku