Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor

Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor Google, Meta ve Microsoft gibi teknoloji devleri, yapay zeka çipi geliştirmek için bir.

Devamını Oku

Meta, 2024 İlk Çeyrek Raporunu Açıkladı

Meta’nın 2024 İlk Çeyrek Raporu neler söylüyor? Meta, 2024’ün ilk çeyreğine ilişkin finansal ve operasyonel raporunu açıkladı. Rapor, şirketin stratejik.

Devamını Oku

Meta’nın Yeni Çok Modlu Yapay Zeka Modeli “Chameleon” GPT-4o’ya Rakip Oluyor

Meta, yeni çok modlu yapay zeka modeli “Chameleon” ile yapay zeka sektörüne güçlü bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu model, OpenAI’nin.

Devamını Oku

WhatsApp Artık Erişilemeyecek Telefon Modellerini Açıkladı

WhatsApp Artık Erişilemeyecek Telefon Modellerini Açıkladı Meta’nın WhatsApp desteği sonlandırma kararıyla birlikte, artık WhatsApp’a erişemeyecek olan 35 eski akıllı telefon.

Devamını Oku

Meta’dan Dev Yenilik: Horizon OS, Asus ve Lenovo ile VR Dünyasını Genişletiyor

Meta, sanal gerçeklik (VR) teknolojileri alanında yeni bir adım attı ve VR dünyasını yeniden şekillendirecek olan Horizon OS işletim sistemini.

Devamını Oku

Meta’nın Yeni Yapay Zeka Destekli Ses Klonlama Servisi: Audiobox

Teknoloji devi Meta, yapay zeka alanında yeni bir adım atarak Audiobox adlı yeni bir ses klonlama aracını tanıttı. Bu, şirketin.

Devamını Oku

Meta’dan Yapay Zeka Görsel Oluşturma Aracı: Imagine

Meta, DALL-E ve Midjourney platformlarına alternatif bir yapay zeka olan “Imagine” adlı görsel oluşturma hizmeti duyurdu. Teknoloji devi Meta, metin.

Devamını Oku

11 Yıl Sonra İlk Tweet

Zuckerberg’ın uzun süredir Twitter’da aktif olmaması ve tweet atmaması herkesin bildiği bir durumdu. Bugün 11 yıl sonra Mark Zuckerberg tweet.

Devamını Oku

Nedir Bu Threads? Twitter’a Rakip Doğdu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta, Twitter’a rakip olan yeni sosyal medya platformu Threads’i kullanıcılara sunmaya başladı. Threads Karakter.

Devamını Oku

Meta’nın Sunduğu Yapay Zeka ile Müzik Oluşturma Aracı: MusicGen

Yapay Zeka Odaklı Araç MusicGen ile Benzersiz Müzikler Oluşturun Meta, son teknoloji yapay zeka odaklı hizmetlerine bir yenisini ekledi ve.

Devamını Oku