HOWL Esports 2024 Kadrolarını Duyurdu!

2023’de PUBG’de EMEA şampiyonluğu yaşayan, PGS1’de ise ülkemizi temsil eden; VALORANT’ta Game Changers Contenders ve Rebels’de çeşitli başarılar yakalayan ayrıca.

Devamını Oku

Twitch Rivals PUBG EMEA Kapışması Duyuruldu

Twitch Rivals PUBG EMEA Kapışması Duyuruldu 100.000 dolar ödül havuzu bulunan Twitch Rivals PUBG EMEA karşılaşması duyuruldu. 8 farklı ismin.

Devamını Oku

VALORANT, Twitch’in zirvesine yerleşti

Riot Games’in yeni nişancı oyunu VALORANT, dünyanın en çok izlenen canlı yayın platformu Twitch’te anlık en çok izlenen oyun oldu..

Devamını Oku

Mithrain, Digital Athletics ile PUBG espor sahnesine çıkıyor

PUBG denince akla gelen ilk isim olan Mithrain, Avrupa’nın en büyük PUBG ligi PEL’de temsilcimiz Digital Athletics‘e katılıyor. Bugün Twitter.

Devamını Oku

Apex Legends’tan en çok para kazanmış 20 oyuncu

Apex Legends espor sahnesine yeni giriş yapmış bir oyun olsa da şimdiden profesyonel oyunculara ve yayıncılara büyük meblağlarda para kazandırmış.

Devamını Oku

wtcN, Mithrain ve Videoyun, TwitchCon’da 220 bin TL kazandılar

Almanya’da düzenlenen ve Twitchcon‘a özel olarak gerçekleştirilen Twitch Rivals: Apex Legends turnuvasında wtcN, Mithrain ve Videoyun 3. olmayı başararak 220.

Devamını Oku

PUBG CUP 2019 turnuvasında kazanan Türkiye oldu

PUBG CUP Türkiye – Yunanistan karşılaşmasından Türk ekibi SimplySimple galip çıktı ve böylece Yunanları bu hafta bir başka turnuvada daha.

Devamını Oku

ESL Türkiye PUBG Turnuvası’nda şampiyon GPay Ice oldu

ESL Türkiye Şampiyonası’nda dün akşam PUBG heyecanı vardı. Volkswagen Arena’da gerçekleşen ve heyecanlı karşılaşmalara sahne olan turnuva, Glandal’ın sunumu ve.

Devamını Oku