TSM, League of Legends Kadrosunu Açıkladı

Amerika Ligi’nin (LCS) en köklü espor organizasyonlarından TSM (Team SoloMid), 2023 yılı League of Legends kadrosunu açıkladı. Ekip üst koridorda.

Devamını Oku

Bir Döneme Damga Vuran İsimler: gob b

Bir döneme damga vuran isimleri konuk ettiğimiz köşemizde bu hafta, Counter Strike dünyasının en zeki oyuncularından biri bizimle. Karşınızda Fatih.

Devamını Oku

Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: TaZ

Bir döneme damga vuran isimleri konuk ettiğimiz yazımızın bu hafta konuğu, uzun yıllar sahip olduğu başarılı form grafiği ile bir.

Devamını Oku

Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: pashaBiceps

Bir döneme damgasını vuran isimler kuşağının ikinci bölümünde konuğumuz, Polonya’nın yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olan pashaBiceps oluyor.

Devamını Oku

TaZ ve NEO, yeniden aynı takımda buluşuyor

Polonya Counter Strike sahnesinin önemli isimlerinden Filip “NEO” Kubski ve Wiktor “TaZ” Wojtas, yeni bir projede birlikte yer alacaklarını duyurdular.

Devamını Oku

FaZe, NEO ile yollarını ayırdı

Avrupa merkezli FaZe, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte Filip “NEO” Kubski ile yollarını ayırdığını duyurdu. CS:GO Update: NEO will.

Devamını Oku

Efsane oyuncu NEO, FaZe Clan ile anlaştı

FaZe Clan, Dauren “AdreN” Kystaubayev’in yerine Polonyalı oyuncu Filip “NEO” Kubski’yi kadrosuna kattı.

Devamını Oku

Efsane oyuncu NEO, Heroic ile geri dönüyor

Heroic takımı, ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup turnuvasında  Asger “AcilioN” Larsen yerine Polonyalı Filip “NEO” Kubski ile çıkacak.

Devamını Oku

Pashabiceps, Virtus Pro’dan ayrıldı

Polonya CS:GO sahnesinin en önemli oyuncularından olan Pashabiceps uzun süredir kadrosunda bulunduğu Virtus Pro’dan ayrıldı. Uzun yıllardır Counter Strike sahnesinde.

Devamını Oku

Galakticos, Neo’yu transfer etti

Şampiyonluk Ligi’nde kötü günler geçiren Team Galakticos, ormanda Styllee’nin yerine Koreli Moon “Neo” Ji-won ile anlaştı.

Devamını Oku