Mesut Özil ve Kolasinac, karantina boyunca Fortnite oynayacak

Arsenal takımının futbolcuları Mesut Özil ve Sead Kolasinac, COVID 19 karantinası boyunca Fortnite yayınları yapacaklarını açıkladılar.

Devamını Oku

Olympique Lyonnais, espora giriş yaptı

Fransanın köklü organizasyonlarından Olympique Lyonnais, Team LDLC ile ortaklık anlaşması imzalayarak espora giriş yaptığını duyurdu.

Devamını Oku

Barcelona, Rocket League kadrosu satın aldı

Ünlü futbol kulübü Barcelona, European Rocket League Championship’te mücadele etme hakkı kazanan Savage! kadrosunu aldı.

Devamını Oku

EU LCS franchise sistemine 7 futbol kulübü başvurdu

Önümüzdeki yıl franchise sistemine geçecek EU LCS’e kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre 7 farklı futbol takımı başvurdu. 

Devamını Oku

Paris Saint-Germain, H2K ile ortaklık geliştirerek EU LCS franchise sistemine başvurdu

Şu an espor sahnesinde aktif bir şekilde bulunan Paris Saint-Germain, ESPN’in haberine göre League of Legends’a geri dönmek istiyor.

Devamını Oku

Paris Saint-Germain’in bu mevsim de LCS hayalleri suya düştü

2017 Yaz Mevsimi’nde EU CS’de mücadele eden Paris Saint-Germain, bu hafta oynadığı iki maçı da kaybettiğinden dolayı mevsim finallerine kalma.

Devamını Oku

Paris St. Germain, altı haneli sponsorluk anlaşması imzaladı

Espora girişiyle büyük yankı uyandıran ve bir spor kulübünün imkanlarının esporda nasıl kullanılabileceğini herkese gösteren Paris St. Germain, bahis şirketi.

Devamını Oku

Paris Saint-Germain, Pilot ve Blanc’ı transfer etti

Espor sahnesine adım atan köklü Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain, geçtiğimiz mevsim LCK takımlarından Jin Air Green Wings’te forma giyen.

Devamını Oku

Paris Saint-Germain Team Huma’yı satın aldı

Fransız futbol devi Paris Saint-Germain geçtiğimiz mevsim EU CS’de mücadele eden ve takım sahibi Behdad Jaafarian’ın men cezası aldığı için.

Devamını Oku

PSG e-Spor sektörüne adım atıyor

Beşiktaş, Schalke 04, Valencia ve Manchester City gibi büyük futbol kulüplerinin sektöre girmesinin ardından PSG de e-Spor’a adım atıyor.

Devamını Oku