Remnant 2 Satışa Sunuldu!

Bu sıcak yaz günlerinde aynı oyunlar oynamaktan sıkılmış olmalısınız. Sizler için yeni çıkan Remnant II karşınızda! Aksiyon arayan oyuncular için.

Devamını Oku

Steam, En Çok Satın Alınan Oyunlar

Steam bu yaz ayında indirimler yapmaya devam ediyor. Birçok Oyuncunun istek listesine ekleyebileceği oyunları sizler için derledik. Aman dikkat harçlıklarınızı.

Devamını Oku

Titanfall 2: Aksiyon Tutkunlarını Bekliyor!

Birinci şahıs nişancı oyunlarıyla tanınan Titanfall serisinin ikinci oyunu olan Titanfall 2, aksiyon ve robot savaşı tutkunları için birinci sınıf.

Devamını Oku

Steam, Spor Festivali İndirimleri Başladı!

Steam indirimleri devam ediyor. Spor tutkunlarının seveceği FIFA 23, WWE 2K23 gibi sevilen oyunları sizler için derledik. Steam spor Festivali.

Devamını Oku

Far Cry 6 Büyük Bir İndirimle Karşımızda!

İndirimlerini genelde Steam üzerinden değil de başka platformlardan yayımlayan Ubisoft verdiği karardan dönerek oyuncuların karşısına büyük bir indirimle çıktı. Normalde.

Devamını Oku

Half-Life 3 Ne Zaman Çıkabilir?

Valve Corporation’un efsanevi oyunu Half-Life’ın üçüncü oyunu olan Half-Life 3, uzun zamandır beklenen bir oyun olarak hayranları tarafından merakla bekleniyor..

Devamını Oku

2023 Mart – Steam En Çok İstenen Oyunlar Listesi

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır. 2023 Mart itibariyle en çok istenen Steam oyunlarından dikkat çekenleri sizler için derledik. Listedeki oyunlar.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Birlikte Gelecek Tüm Güncelleştirmeler

Valve, resmi web sitesinde Counter-Strike 2 için Sınırlı Test’in başladığını duyurdu. Oyun henüz Steam’de mevcut olmadığından, biraz daha beklememiz gerekecek..

Devamını Oku

John Wick 4 Vizyonda! Çok Sevilen Oyunu İndirimde!

John Wick 4 vizyona girmesi ile birlikte Steam oyunseverleri unutmadı. Filmin oyun versiyonu John Wick Hex %80 indirimle pazara sunuldu..

Devamını Oku

ChatGPT Önerileri; Steam İlkbahar İndirim Fırsatları

ChatGPT Sizler İçin Kaçırılmaması Gereken Steam İlkbahar İndirim Fırsatlarını Derledi Sekiro™: Shadows Die Twice – GOTY Edition Japon aksiyon-rol yapma.

Devamını Oku

Steam İlkbahar İndirimi Başladı: En İyi Oyun Fırsatları

Steam İlkbahar İndirimi, yine heyecanla beklenen bir etkinlikle geri dönüyor! Binlerce oyuna uygulanan büyük indirimlerle dolu olan bu etkinlik, en.

Devamını Oku

Işın Kılıçlarınızı Hazırlayın! STAR WARS Jedi: Fallen Order Büyük İndirimde!

STAR WARS hayranlarının bir çoğunun severek oynadığı STAR WARS Jedi: Fallen Order dün itibariyle Steam’de %90 indirimle satışa sunuldu. STAR.

Devamını Oku