Genel

Arkadaşlarınızla Oynarken Keyif Alacağınız 5 Oyun

Ara tatilin bitmesi ile arkadaşlarınızla vakit geçiremediğinizi duyar gibiyiz. Ders sonrası Arkadaşlarınızla keyif dolu anlar geçirebileceğiniz oyunları sizler için derledik.

Party Animals | Oyun | Steam
Party Animals

Party Animals:
Party Animals‘da yavru köpek, kedicik veya diğer tüylü yaratıklar ile arkadaşlarınızla dövüşün. Çevrimiçi ya da Çevrimdışı şekilde arkadaşlarınızla patileyin. Oyunun amacı takım olup diğer takımları yok etmek. Arkadaşlarınızla oynarken eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Party Animals, Source Technology tarafından 20 Eylül 2023 tarihinde yayınlandı. Steam fiyatı 19,99 USD’dir.

party panic
Party Panic

Party Panic:
Party Panic çılgın çok oyunculu parti oyunudur. 30’dan fazla mini oyunda yerelde ve internet üzerinden arkadaşlarınızla yarışın. Yeni Kutu Oyunu modunda oynamak, acımasız Engelli Koşu’da yarışmak ya da Hazine Adası’nda hazine görevlerini tamamlamak istersiniz. Bu oyunda güleceksiniz ve ağlayacaksınız. Arkadaşlarınızı alın, karakterlerinizi seçin ve bu eğlenceli panik yaptırıcı oyunda partiyi başlatın. Party Panic, Everglow Interactive Inc. tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı. Steam fiyatı 16,99 USD’dir.

pummel party
pummel party

Pummel Party:
Pummel Party, 4-8 oyunculu çevrimiçi ve yerel çok oyunculu bir parti oyunudur. Masa modunda çok çeşitli saçma öğeler kullanarak arkadaşlarınızı veya yapay zekayı alt edin ve eğlenceli mini oyun koleksiyonunda arkadaşlıkları yok etmek için yarışın. Tahta modunda yalnızca bir kazanan olabilir. Silah ve eşyalardan oluşan bir cephanelik elde etmek için tehlikeli arazilerde savaşın ve arkadaşlarınıza karşı galip geldiğinizden emin olmak için bunları elinizden geldiğince kullanın. Pummel Party, Rebuilt Games tarafından 20 Eylül 2018 tarihinde yayınlandı. Steam fiyatı 14,99 USD’dir.

gang beasts
gang beasts

Gang Beasts:
Gang Beasts, Beef City’nin acımasız sokaklarında geçen, somurtkan karakterler, acımasız şakacı dövüş sahneleri ve tehlikeli ortamlar içeren çok oyunculu bir parti oyunudur. Yakın dövüş oyun modunda karakterinizi kişiselleştirin ve yerel ve çevrimiçi düşmanlarla savaşın veya çete oyunu modunda arkadaşlarınızla Beef City çetelerine karşı savaşın. Gang Beasts, Boneloaf tarafından 12 Aralık 2017 tarihinde yayınlandı. Steam fiyatı 8,99 USD’dir.

rubber bandits
rubber bandits

Rubber Bandits:
Rubber Bandits, 4’e kadar oyuncuyla çevrimiçi oynanabilen müthiş eğlenceli bir grup oyunudur. Aksiyon dolu 8 modda oyuncular; çalarak, kavga ederek ve kaçarak galibiyete ulaşmak için en fazla ganimeti elde etme amacındadır. Kaçık silahlar ve geniş yelpazede suçlu karakterleri ile şamatalı bir fizik tabanlı muharebeye hazırlanırlar. Rubber Bandits, Flashbulb tarafından 2 Aralık 2021 tarihinde yayınlandı. Steam fiyatı 9,99 USD’dir.

Oynarken Çılgına Döneceğiniz 4 Oyun

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir