Assassin’s Creed Shadows: 16. Yüzyıl Japonya’sında Bir Macera Başlıyor

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Assassin’s Creed Shadows’un çıkış tarihi nihayet açıklandı. Oyun, 15 Kasım’da piyasaya sürülecek ve Ubisoft+, PlayStation 5,.

Devamını Oku

Ücretsiz Oyun Fırsatı: Assassin’s Creed Syndicate, Ubisoft Store’da Sınırlı Süre İçin Bedava!

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in 2015 çıkışlı bölümü, Assassin’s Creed Syndicate, şu anda Ubisoft Store üzerinden PC için ücretsiz.

Devamını Oku

Ubisoft Hayranlarından Assassin’s Creed Mirage Spoilerlarını İnternette Paylaşmamalarını İstedi

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesinden önce Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage için spoiler konusunda hayranlarına bir çağrıda bulundu. Çoğu büyük AAA oyununda,.

Devamını Oku

Assassin’s Creed Jade Beta Ağustos Ayında Onaylandı

Ubisoft, yeni mobil oyunu Assassin’s Creed: Codename Jade için kapalı beta testini duyurdu. Ubisoft’un şu anki Assassin’s Creed yaklaşımı, her.

Devamını Oku

Steam, Ubisoft İndirimleri Başlıyor!

Steam yaptığı indirimler ile oyun tutkunlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birbirinden oyunları ile Ubisoft İndirimleri nelerdir sizler için derledik. Ubisoft.

Devamını Oku

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Ubisoft tarafından geliştirilen, popüler video oyun serisi Assassin’s Creed’in yeni çıkacak oyunu olan Assassin’s Creed Mirage bu yıl piyasa sunulacak. Oyun.

Devamını Oku

Watch Dogs 2 alamayanların halen bir şansı var

Sunucu sorunları nedeniyle, Ubisoft Forward etkinliği boyunca bedava olan Watch Dogs 2 dağıtımından faydalanamayanlar yine de oyuna sahip olabilecek.

Devamını Oku

Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020 tarihinde çıkış yapacak

Watch Dogs serisinin üçüncü oyunu olan Watch Dogs: Legion, Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulduğuna göre 29 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Devamını Oku

Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapacak

Ubisoft’un Ubisoft Forward etkinliğinde duyurduğuna göre Far Cry serisinin son oyunu Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Devamını Oku

Assassin’s Creed: Valhalla 17 Kasım’da çıkış yapacak

Ubisoft’un, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Ubisoft Forward etkinliğinde yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed: Valhalla hakkında yeni şeyler öğrendik.

Devamını Oku

Far Cry 6 hakkında bazı sızıntılar gerçekleşti

Ubisoft’un popüler oyun serisinin beklenilen devam oyunu Far Cry 6 hakkında PlayStation Store üzerinden bazı sızıntılar gerçekleşti.

Devamını Oku

Ubisoft muhtemelen yeni bir battle royale oyunu geliştiriyor

Ubisoft, Prisma Dimensions kod adlı yeni bir battle royale üzerinde çalışıyor olabilir. Oyunun asıl ismi ise muhtemelen Hyper Scape.

Devamını Oku

Ubisoft Rainbow Six Siege için yeni Avrupa ligini duyurdu

Avrupa’da 10 takımın katılımı ile 22 Haziran’da yeni bir Rainbow Six Siege ligi başlayacak. Play-off’lar kasımda oynanacak.

Devamını Oku

Assassin’s Creed: Valhalla duyuruldu

Ubisoft, yeni oyunu Assassin’s Creed: Valhalla ile ilgili bir sinematik video paylaştı.

Devamını Oku

CORSAIR, Rainbow Six Siege etkinliklerine sponsor oldu

Dünyaca ünlü oyun donanımı markası CORSAIR, Rainbow Six Siege turnuvaları ve profesyonel ligi için Ubisoft ile ortaklık kurdu.

Devamını Oku

Riot, Epic Games ve Twitch Güçlerini Birleştirdi

Aralarında Riot Games, EA, Epic Games, Twitch gibi espor devlerinin de bulunduğu topluluk, Avrupa İnteraktif Yazılım Federasyonu (ISFE) adını verdikleri.

Devamını Oku