Assassin's Creed Jade Beta Ağustos Ayında Onaylandı 5mid AI

Assassin’s Creed Jade Beta Ağustos Ayında Onaylandı

Ubisoft, yeni mobil oyunu Assassin’s Creed: Codename Jade için kapalı beta testini duyurdu. Ubisoft’un şu anki Assassin’s Creed yaklaşımı, her şeyi duvara atıp neyin tutacağını görmek. Tencent’in Level Infinite ile ortaklaşa, mobil oyun bizi M.Ö. 3. yüzyıl Çin’ine götürüyor. Beta testi, 3 Ağustos’tan 11 Ağustos’a kadar Android ve iOS platformlarında çalışacak. Oyun, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa’daki belirli sayıda kullanıcıya erişilebilir olacak.

Teknik gereksinimler söz konusu olduğunda, Android kullanıcılarının Snapdragon 865 veya üzeri ve Android 10 veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacı olacak. iOS kullanıcıları için ise iPhone 11 veya üzeri gerekiyor. Bu kapalı beta testi için toplamda 5.000 slot ayrıldı.

Assassin’s Creed: Codename Jade, Master Wei Yu’nun evlatlık çocuğunun yolculuğunu takip ediyor. Oyuncular, gizli tehlikelerle dolu antik tarihle yoğrulmuş canlı bir dünyada, büyük Çin Seddi’nden Xianyang’ın imparatorluk başkentine kadar seyahat edecekler. Göreviniz mi? Xiongnu’ya karşı savunma yapmak, komploları çözmek ve artan sorumluluklar ve yeni meydan okumalarla başa çıkmak.

Ubisoft, kapalı beta içeriğinin ayrıntıları konusunda ketum davranırken, oyunun zaman çizelgesine dair bir bakış paylaştı. Hikaye, M.Ö. 3. yüzyılda, ilk birleşik Çin hanedanlıkları sırasında çiziliyor – bu dönem, Doğu ve Batı arasında canlı bir ticaret ve kültür alışverişi ile işaretlenmiş bir dönem. Xia karakteri olarak, oyuncular, Büyük Çin Seddi’nin ötesindeki tehditleri yönetirken, doğu Avrasya Stepleri’nden bir göçebe kabile olan Xiongnu’ya karşı savaşacaklar.

Ubisoft, bu yılın Ubisoft Forward Showcase’inde Assassin’s Creed Jade’i resmi olarak duyurdu, klasik Assassin’s Creed unsurlarıyla dolu ücretsiz bir mobil oyun için beklentileri belirledi: gizlilik, yakın dövüş ve menzilli saldırılar. Bu sürüm, Assassin’s Creed Mirage ve VR oyunu Assassin’s Creed Nexus dahil olmak üzere bir dizi lansmanın parçası, gelecekteki Assassin’s Creed oyunları için planlanan birleşik bir giriş noktası olan Assassin’s Creed Infinity’yi de unutmamak gerekir.

Bazıları için heyecan, yaklaşan Assassin’s Creed: Mirage için olabilir. Ancak, M.Ö. 3. yüzyıl Çin’inde geçen Codename Jade, merak uyandırıyor ve Mirage raflara çıkmadan önce erken bir ön izleme vaat ediyor. Kapalı beta, şanslı birkaç kişiye Jade’in “devasa açık dünyasını” keşfetme ve tarih boyunca 2000 yıllık bir yolculuk yapma fırsatı sunarken, Ubisoft ve Level Infinite’a oyun geliştirme için kritik veriler sağlıyor.

Mirage’ın Ekim’de düşmesiyle, Jade yıl sonuna kadar çıkış yapabilir, ancak erken 2024 çıkışı da sürpriz olmaz. Her durumda, kapalı beta, oyuncular ve geliştiriciler için heyecan verici bir fırsat sunuyor, Assassin’s Creed: Codename Jade’nin hırslı vizyonunu deneyimleme ve rafine etme şansı.

Gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ubisoft haberlerine bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir